Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN BALINSKI - Wiadomości
124
Damian Baliński ogłosił, że w nadchodzącym sezonie nie będzie bronił barw ROW-u Rybnik. Na chwilę obecną nie wiadomo, w jakim klubie wyląduje doświadczony „Bally".(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podjęła na własnym torze zespół ROW-u Rybnik. Miejscowi zawodnicy wygrali spotkanie inkasując nie tylko punkty za ligowe zwycięstwo, ale ró(...)
49
Już jutro o godzinie 16:30 zostanie rozegrany najważniejszy mecz sezonu dla rybnickiego ROW-u i dla Get Well Toruń. Dla obu tych ekip jest to mecz o być albo nie być w PGE Ekstrali(...)
1
Pechowo potoczył się wtorkowy mecz szwedzkiej Elitserien dla Damiana Balińskiego. W pierwszym swoim starcie zawodnik Piraterny Motala upadł na tor, wskutek czego prawdopodobnie odn(...)
0
W biegu 2 meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Morala a Rospiggarną Hallstavik na wyjściu z pierwszego łuku doszło do groźnie wyglądającego upadku, w którym uczestniczyli(...)
122
ROW Rybnik w niedzielę zmierzył się z Get Well Toruń na Motoarnie. ?Rekiny? wystąpiły tego dnia bez Fredrika Lindgrena, który przez kontuzję nie mógł pomóc swojej drużynie. Trener (...)
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik(...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
0
ROW Rybnik bardzo wyraźnie pokonał na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz (57:33). W tym spotkaniu kibice mogli zobaczyć Damiana Balińskiego, który zastąpił awizowanego Rafała Szo(...)
17
Na 7 kwietnia (piątek) zaplanowano 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. W stawce doszło do jednej zmiany, Damian Baliński wystartuje w miejsce Australijczyka Brady Kurtza.(...)
150
Jeszcze w sezonie 2016 Tobiasz Musielak pełnił rolę kapitana Fogo Unii Leszno. Zawodnik po zakończonych zmaganiach ligowych zdecydował się na zmianę barw klubowych i w tym roku będ(...)
220
Daniel Kaczmarek w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy drużyny Get Well Toruń. Mimo, że młodzieżowiec pożegnał się z Fogo Unią Leszno to w nadchodzącym sezonie będzie miał loka(...)
105
ROW Rybnik zaprezentował swoją kadrę na sezon 2017. Z czystym sumieniem będzie go teraz można nazywać "małym Lesznem"...(...)
0
W zaległym meczu I rundy PGE Ekstraligi Get Well Toruń pokonał na wyjeździe ROW Rybnik 52:38. (...)
2
W niedzielne popołudnie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a ROWem Rybnik, mecz zakończył się podziałem punktów. W drużynie gości (...)
2
W austriackim Mureck rozegrano w dniu dzisiejszym półfinał do Speedway European Championschips. W zawodach z kompletem punktów triumfował Duńczyk, Michael Jepsen Jensen. Drugie mie(...)
1
W piątek po raz pierwszy na tor przy ul. Gliwickiej 72 wyjechali rybniccy żużlowcy. Póki co w Rybniku nie pojawili się jeszcze zawodnicy zagraniczni, ale nie zabrakło m.in. Damiana(...)
0
W Rybniku nie zapominają o najmłodszych. Po klubowej wigilijce kilku zawodników wraz z prezesem Mrozkiem na czele odwiedzili oddział dziecięcy w pobliskim szpitalu. Oprócz świątecz(...)
437
Posypały się dzisiaj nazwiska przyszłorocznych zawodników w Rybniku. Długo kibice musieli czekać na to, kto będzie stanowił o sile beniaminka PGE Ekstraligi w przyszłym roku. Dzisi(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com