Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN BALINSKI - Wiadomości
0
W poniedziałek w Rybniku przedstawiono trzech nowych zawodników ŻKS ROW-u. Do rybnickiej drużyny dołączyli Troy Batchelor, Sebastian Ułamek i Damian Baliński.(...)
0
Damian Baliński po 20 latach startów z Bykiem na plastronie zdecydował się na zmianę barwy klubowych i w przyszłorocznych rozgrywkach ligowych będzie reprezentował barwy pierwszoli(...)
0
8 lat temu
Damian Baliński przez 20 lat reprezentował barwy leszczyńskiego klubu, mało który kibic dopuszczał do siebie myśl, że legenda Byków kiedykolwiek opuści klub. W sezonie 2015 Bally b(...)
0
Damian Baliński z Bykiem na plastronie startuje od 20 lat, lecz jego dalsza przyszłość w klubie z Leszna stoi pod znakiem zapytania.(...)
1
Na temat przynależności klubowej Damiana Balińskiego krąży wiele spekulacji. Nieoficjalne informacje łączą zawodnika Unii z drużyną Startu Gniezno.(...)
0
Damian Baliński został ukarany kwotą 14 tysięcy złotych za kopnięcie Tomasza Jędrzejaka. Adam Skórnicki nie pochwala zachowania swojego podopiecznego, ale zaznacza, że gdyby leszcz(...)
2
Kwotą 14 tysięcy złotych został ukarany przez Komisję Orzekającą Speedway Ekstraligi, Damian Baliński za kopnięcie Tomasza Jędrzejaka podczas jednego z biegów meczu Fogo Unia Leszn(...)
0
Maciej Janowski bez problemu zwyciężył w eliminacjach Złotego Kasku rozgrywanych w Rawiczu(...)
0
Damian Baliński to legenda leszczyńskiego żużla. Zawodnik ściga się dla miejscowej Unii od 1994 roku. Mimo przeciętnego sezonu 2013, Baliński uważa, że stać go jeszcze na osiąganie(...)
0
W zakończonym przed chwilą turnieju eliminacyjnym Złotego Kasku w Rawiczu najlepszy okazał się Damian Baliński (13 punktów). Drugi był Sebastian Ułamek (13 punktów), a trzeci Przem(...)
0
Po strasznie wyglądającym upadku, Damian Baliński opuścił szpital. Pierwsze badania nie wykazały złamań. (...)
0
Zawodnicy z Leszna i Zielonej Góry nie kryli zadowolenia z pierwszej w tym sezonie możliwości sprawdzenia się w spotkaniu sparingowym. Po zakończonym remisem spotkaniu wypowiedzi d(...)
0
Co jakiś czas w środowisku żużlowym wraca temat częstych zmian barw klubowych przez żużlowców. Często słyszy się, że dany sportowiec nie identyfikuje się z danym klubem, albo, że i(...)
0
Unia Leszno kontynuuje projekt spotkań ze swoimi kibicami. Tym razem żużlowcy udali się do jednego z dziecięcych szpitali, gdzie pojawili się trener Roman Jankowski i Damian Balińs(...)
0
Zawodników takich jak Damian Baliński w dzisiejszych czasach już nie ma. "Bally" od początku swojej kariery reprezentuje barwy Unii Leszno i mimo zawirowań w klubie, on nadal ściga(...)
0
Damian Baliński zwyciężył w zorganizowanym w Pile Memoriale Wiesława Rutkowskiego. Zawody zdecydowano się zakończyć po rozegraniu czterech serii startów ze względu na zły stan toru(...)
0
Do sporego karambolu doszło w jednym z biegów spotkania Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno. Walczący o trzecią pozycję Damian Baliński i Rafał Szombierski szczepili się motocykla(...)
0
Damian Baliński żużlowiec Unii Leszno zdecydował się zrezygnować ze startów w lidze szwedzkiej na rzecz startów w swoim macierzystym klubie.(...)
0
Prawdziwe gwiazdy zawitają do Bydgoszczy już 27 marca, aby rywalizować w XXX edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Organizatorom udało się zapewni(...)
0
W wybornym stylu Damian Baliński powrócił do składu Unii Leszno. Wychowanek Unii został bohaterem spotkania półfinałowego z Unibaxem Toruń. Baliński twierdzi, że tor był znakomity (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com