Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DANIEL KACZMAREK - Wiadomości
1
4 lata temu
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
0
Daniel Kaczmarek przerwał wszystkie spekulacje dotyczące jego pozostanie w Get Well Toruń. Dzisiaj poinformował, że opuszcza toruński klub, któremu serdecznie chciałby podziękować (...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
58
Polska dominacja się zakończyła.(...)
193
Daniel Kaczmarek drugi raz w swojej karierze zdobył tytuł najlepszego juniora kraju. Ciekawostką jest to, iż dwukrotnie po ten tytuł sięgał na Arena Częstochowa. Za pierwszym razem(...)
25
Pod koniec czerwca, Daniel Kaczmarek zadebiutował w Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polak zrealizował podstawowe założenia i cieszył się z miejsca w środkowej części sta(...)
65
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na torze w Częstochowie. Drugie miejsce zajął Maksym Drabik, a na najniższym stopniu(...)
53
Patrick Hansen w zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do cyklu o tytuł najlepszego juniora świata. Na drugim miejscu uplasował się po wygraniu biegu dodatkowego, Daniel Kaczmar(...)
0
Dzisiaj rozegrano jedno spotkanie niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym to Nordsterne Stralsund uległo na własnym torze Landshut Devils 35:52. (...)
120
O godzinie 19:00 w najbliższą niedzielę zespoły z Gorzowa i Torunia zainaugurują sezon na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Gospodarze przystąpią do rywalizacji z trzema juniorami a (...)
9
Get Well Toruń jest po pierwszych próbnych jazdach na Motoarenie. Sprzyjająca aura sprawiła, że zawodnicy z Grodu Kopernika mogli trenować na własnym obiekcie i wyjazdy za granicę (...)
344
Co prawda zawodnicy nie wyjechali na tor na Motoarenie ale pierwsze kółka na położnym nieopodal minitorze można uznać za zaliczone. W pierwszych jazda wzięli udział juniorzy - Dani(...)
136
Chociaż za oknami mróz a pierwszych powiewów wiosny na razie próżno wypatrywać, to na toruńskiej Motoarenie zawarczały już motocykle. Wczoraj juniorzy Get Well Toruń wyjechali na t(...)
291
W rozegranym wczoraj spotkaniu PGE Ekstraligi Get Well Toruń przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 41:49. W składzie toruńskiej drużyny zobaczyliśmy Daniela Kaczmarka. Niestety nie(...)
108
Dziś na torze we włoskim Terenzano rozegrano przełożoną z dnia wczorajszego rundę kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Kolejność na podium rozstrzygnął bieg(...)
2
Daniel Kaczmarek zmienił zimą barwy klubowe i z Fogo Unii Leszno przeszedł do Get Well Toruń. W Debiucie na Motoarenie zdobył cztery punkty z bonusem. W Zielonej Górze w sobotę będ(...)
116
W Toruniu po niedzielnym meczu nikt nie ma powodów do radości. Zatroskane głowy powinni mieć także członkowie sztabu szkoleniowego. W tym wszystkim warto wyróżnić postawę juniorów (...)
209
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com