Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DANIEL KACZMAREK - Wiadomości
1
Wielka tragedia przydarzyła się wychowankowi leszczyńskiej Unii, w dniu Memoriału im. Alfreda Smoczyka 24 października swój cały żużlowy dobytek stracił Daniel Kaczmarek. Dzięki ak(...)
2
Wychowanek Fogo Unii Leszno, który w minionym sezonie reprezentował barwy drużyny z Krakowa pod koniec października stracił całe sprzętowe zaplecze przez co nie mógł wystartować w (...)
4
Reprezentacja Polski Juniorów zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Mildurze. Od 2016 roku Piotr Pawlicki będzie startował na pozycji seniorskiej, natomiast (...)
23
Daniel Kaczmarek wczoraj miał wystąpić w 65. Memoriale Alfreda Smoczyka. Wychowanek leszczyńskiej Unii w ostatniej chwili został zastąpiony przez Rafała Konopkę, a powodem braku ob(...)
12
Pierwszy dzień zgrupowania juniorów w Zielonej Górze padł łupem Daniela Kaczmarka, który w ostatnim czasie prezentuje bardzo dobrą formę. Stopień niżej zameldował się Kacper Woryna(...)
1
W niedzielę rozegrano spotkania 9. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Spotkania w Krośnie i Lublinie zakończyły się pewnymi triumfami drużyn gospodarzy. Jak zawsze przedstawiamy ze(...)
0
Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, którzy na swoim koncie zgromadzili 47 punktów. Drugie miejsce przypadło zawodniko(...)
0
Zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków - Daniel Kaczmarek, nie będzie miło wspominał zawodów o Puchar MACEC w Gorzowie Wielkopolskim. Junior krakowskiego klubu nabawił się kontuzji (...)
0
Nadrabiamy zaległości. 8. kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozegrana została 14 czerwca, wtedy jednak ze względu na przełożony finał DPŚ nie odbył się mecz w Rybniku, który odby(...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
Junior FOGO Unii Leszno - Bartosz Smektała zwyciężył w drugim półfinale brązowego kasu na torze w Poznaniu z kompletem punktów. Na drugim miejscu uplasował się Daniel Kaczmarek z t(...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
W niedzielę rozegrano 6. kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Za nami przełożone mecze 1. kolejki Nice PLŻ. Po przedstawieniu siódemki najlepszych zawodników 1. kolejki PGE Ekstraligi, przyszła kolej na najlepszych jeźdźców na jej zapleczu.(...)
0
Drużyna Fogo Unii Leszno w niedzielne przedpołudnie korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych wzięła udział w pierwszym w tym roku treningu. Na trybunach leszczyńskiego(...)
0
Leszczynianie zawsze słynęli ze szkolenia młodzieży. W nadchodzących rozgrywkach ligowych część juniorów z Leszna będzie zmuszona opuścić swój macierzysty klub by regularnie starto(...)
0
W nowohuckiej Wandzie kolejny kontrakt podpisany. Dzisiaj klub ogłosił, że w 2015 roku w barwach krakowskiego zespołu będzie startował ponownie Daniel Kaczmarek. (...)
0
Po raz kolejny zawodnicy Unii Leszno odwiedzili swoich najmłodszych kibiców. Tym razem Piotrek Pawlicki i Daniel Kaczmarek udali się do Przedszkola nr 21 im. Przyjaciół Kubusia Puc(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com