Wczoraj o 20:30
DANIEL KACZMAREK - Wiadomości
209
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
220
Daniel Kaczmarek w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy drużyny Get Well Toruń. Mimo, że młodzieżowiec pożegnał się z Fogo Unią Leszno to w nadchodzącym sezonie będzie miał loka(...)
250
Robert Kościecha już drugi sezon będzie trenerem toruńskiej młodzieży. Nie zgodził się na trenerski angaż do gdańskiego Wybrzeża a dodatkowo 1 kwietnia zamierza zorganizować turnie(...)
238
Wielkimi krokami zbliża się sezon żużlowy. Obecnie Kluby PGE Ekstraligi mocno pracują przed rozpoczęciem rozgrywek. Nie inaczej jest w Toruniu, gdzie już w najbliższy weekend zawod(...)
158
Daniel Kaczmarek przed sezonem 2017 dołączył do zespołu Get Well Toruń. Zapraszamy do lektury rozmowy z młodym zawodnikiem.(...)
104
W sezonie 2017 Paweł Przedpełski nie będzie już jeździł na pozycji juniorskiej. Tym samym ta formacja w Get Well Toruń znacznie osłabia się. O miejsce na pozycjach juniorskich walc(...)
105
Zapraszamy do obejrzenia ponad półgodzinnego filmu, w którym to przedstawiono historię Daniela Kaczmarka. Przypomnijmy, że młodemu zawodnikowi w październiku 2015 roku spłonął war(...)
105
Znany jest już pełen skład Get Well Toruń. Na początku października kontrakt podpisał kapitan zespołu, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski, który w przyszłym roku startować będzie (...)
142
W ostatnich chwilach okresu transferowego wyjaśniły się największe niewiadome, jeśli chodzi o toruńską drużynę.(...)
3
Daniel Kaczmarek w sezonie 2017 nie będzie reprezentował barw Fogo Unii Leszno.(...)
143
Od ruszyła akcja "Od małego szczepimy metanolem", która prowadzona jest w leszczyńskich przedszkolach.(...)
2
Daniel Kaczmarek w sezonie 2016 został Indywidualnym Mistrzem Polski Juniorów, zawodnik wraz z kolegami z drużyny wywalczył złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowyc(...)
109
W czwartek na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się ostatni turniej zaplecza kadry narodowej juniorów. Wygrał go Bartosz Smektała z Fogo Unii Leszno, ale w całym cyklu triumfowa(...)
110
Duńczyk, Fredrik Jakobsen został triumfatorem 42 Zlata Stuha Juniorów w czeskich Parubicach. Na drugim stopniu podium stanął Marcin Nowak, który dopiero w biegu finałowy musiał uz(...)
104
Daniel Kaczmarek z trzynastoma punktami na koncie zwyciężył w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się dzisiaj na torze w Lesznie. Drugie miejsce zajął Oskar Bober, natomi(...)
219
Reprezentacja Polski w składzie : Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Bartosz Smektała oraz obroniła przed chwilą tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów, kt(...)
114
W sobotę w Rawiczu odbędzie się tegoroczna edycja Srebrnego Kasku. Przedstawiamy pełną listę startową jutrzejszych zmagań juniorskich. Na torze im. Floriana Kapały wystąpi czołówka(...)
120
Daniel Kaczmarek w ostatnim czasie podczas zawodów młodzieżowych prezentuje wysoką formę. Do największych sukcesów ostatniego miesiąca można zaliczyć Młodzieżowe Indywidualne Mistr(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)