Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DANIEL KACZMAREK - Wiadomości
0
W dniu dzisiejszym na torze przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany został finał o Brązowy Kask. Z kompletem zwycięstw w zawodach triumfował junior Fogo Unii Leszno, Bartosz Smekta(...)
358
Na torze w Opolu rozegrano dzisiaj finał Brązowego Kasku. W zawodach z kompletem punktów zwyciężył Bartosz Smektała, na drugim miejscu podium stanął Daniel Kaczmarek. O trzecie mie(...)
7
Dziś na Arenie Częstochowa rozegrany został finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytuł najlepszego juniora w Polsce powędrował do Leszna do Daniela Kaczmarka. Sreb(...)
16
W Częstochowie rozegrano dzisiaj finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, w zawodach zwyciężył Daniel Kaczmarek, przed Pawłem Przedpełskim i Bartoszem Smektałą. Zwyci(...)
0
Fogo Unia Leszno w zaległym spotkaniu pokonała Unie Tarnów w stosunku 52:38. Do dorobku drużyny trzy punkty dorzucił Daniel Kaczmarek.(...)
15
Daniel Kaczmarek z kompletem punktów wygrał półfinał Brązowego Kasku rozgrywany na torze w Świętochłowicach. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Niedźwiedzia, zaś trzecie zajął(...)
6
W środę na torze w Lublinie odbył się kolejny Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dzisiejsze podium zostało zdominowane przez zawodników Fogo Unii Leszno. Pierwsze miejsce zajął Domin(...)
10
Krystian Pieszczek okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. Drugie miejsce zajął zawodnik łódzkiego Orła - Oskar Bober, a trzecią lo(...)
54
Od wtorku do środy na torze rybnickiego ROW-u odbyło się zaległe zgrupowanie zaplecza kadry juniorów. Zawody zdominowali młodzi jeźdźcy z Leszna, którzy triumfowali we wtorek jak i(...)
4
Rafał Karczmarz wygrał finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, który odbył się w środę w Gorzowie. Do dalszej fazy awansowali też Bartsz Smektała(...)
3
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się pierwszy dzień Turnieju Kadry Juniorów. Na drugim miejscu stanął Daniel Kaczmarek, który w biegu dodatkowym zmierzył się z Rafałem Karcz(...)
1
Fogo Unia Leszno w meczu trzeciej kolejki PGE Ekstraligi na własnym obiekcie pokonała zespół Get Well Toruń. Dla leszczynian było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a dla Daniel(...)
36
Fogo Unia Leszno nie ma szczęścia na początku sezonu 2016. Leszczynianie mają problem ze skompletowaniem składu na piątkowy mecz z drużyną z Torunia.(...)
1
We wtorek i środę rozegrano turnieje młodzieżowe w których udział wzięły reprezentacji Polski, Danii, Szwecji, Czech oraz Niemiec. Zawody w Czechach nie należały do szczęśliwych dl(...)
1
W środę na torze w Pardubicach rozegrano kolejne zawody towarzyskie w których udział wzięli zawodnicy z Polski, Danii, Szwecji, Niemiec oraz Czech. W dzisiejszych zawodach po raz k(...)
6
Dzisiaj na torze w Pradze rozegrano towarzyski turniej młodzieżowy. W zawodach wzięli udział reprezentanci Polski, Dani, Czech Szwecji oraz Niemiec. Najlepsi w zawodach okazali się(...)
0
We wtorek i środę w Czechach odbędą się towarzyskie turnieje młodzieżowe. Dzisiaj młodzieżowcy będą rywalizować w Pradze, natomiast jutro w Pardubicach. Rafał Dobrucki do składu po(...)
1
Już w najbliższą środę (6 kwietnia) odbędą się półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jedna z półfinałów odbędzie się w Rawiczu, drugi natomia(...)
2
Fogo Unia Leszno w przyszłym sezonie będzie miała do dyspozycji trzech juniorów Daniela Kaczmarka, Dominika Kuberę i Bartosza Smektałę, którzy będą rywalizować o dwa miejsca w pods(...)
8
Fogo Unia Leszno w poniedziałek kontraktem z Peterem Kildemandem zakończyła budowanie składu na sezon 2016. Kontrakty z leszczyńskim klubem przedłużyli Nicki Pedersen, Emil Sajfutd(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com