Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAWID KRZYZANOWSKI - Wiadomości
101
Dawid Krzyżanowski, wychowanek klubu z Torunia zakończył karierę. Toruński młodzieżowiec, nie zdążył odnieść zbyt wielu sukcesów choć w paru ligowych spotkaniach wystąpił. Swoją de(...)
1
Chris Holder podczas starć Poole Pirates z rywalami. Wtorkowa 5. kolejka w lidze szwedzkiej. Juniorzy podczas III rundy MIM Pomorza. Monster Energy Team zajmuje 5 miejsce w Speedw(...)
0
Wtorek okazał się dniem rozgrywek 3. kolejki ligi szwedzkiej dla Aniołów. Toruńscy zawodnicy w półfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu i Krośnie- jak im poszło. Za(...)
3
Zawodnicy toruńskiego klubu nie żyją tylko kolejkami Ekstraligi. Biorą udział też w innych spotkaniach i doskonalą swoje umiejętności żużlowe. (...)
2
Rozpoczęcie sezony zbliża się wielkimi krokami, dlatego nadszedł czas wzmożonych treningów toruńskich juniorów. Każdy z nich chce znaleźć się w wyjściowej siódemce, ale są tam dla (...)
16
Dawid Krzyżanowski jest wychowankiem toruńskiego klubu, który w ubiegłym sezonie nabawił się ciężkiej kontuzji. Wraca teraz na tor zdeterminowany i gotowy do walki o wyjściowy skła(...)
0
Podczas spotkania pomiędzy KS Toruń a Fogo Unią Leszno na tor upadł junior toruńskiej drużyny, Dawid Krzyżanowski. Młodzieżowiec gospodarzy został odwieziony do szpitala, gdzie prz(...)
0
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła do startów niespełna 16-letniego wychowanka toruńskiego klubu - Dawida Krzyżanowskiego. Swoje 16. urodziny żuż(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com