Toruńscy juniorzy w ostatnich dniach
 03.04.2016 19:54
Rozpoczęcie sezony zbliża się wielkimi krokami, dlatego nadszedł czas wzmożonych treningów toruńskich juniorów. Każdy z nich chce znaleźć się w wyjściowej siódemce, ale są tam dla nich tylko dwa miejsca, więc muszą się pokazać z jak najlepszej strony, aby startować w zawodach.

Na facebooku pojawiają się juniorzy w nowych kevlarach, m.in. Dawid Krzyżanowski, Paweł Przedpełski czy Igor Kopeć- Sobczyński. Ale nie tylko prezentują się w strojach, przede wszystkim ćwiczą przed sezonem.

Igor Kopeć-Sobczyński  trenował 1 kwietnia  z drużyną na Motoarenie. Jak mówi: "Na treningu skupiłem się głównie na startach, bo wiem, że nie zawsze są one takie, jak powinny."

2 kwietnia również był dniem na trening, na mini torze w Toruniu spotkali się m.in. Dawid Krzyżanowski i Igor Kopeć-Sobczyński.

Norbert Krakowiak na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim 31 marca sprawdzał swoją formę.

Paweł Przedpełski 2 kwietnia co prawda nie miał szansy pokazać się podczas biegów Speedway Best Pairs, ale Jego drużyna Monster Energy Team z nim, Chrisem Holderem i Gregiem Hancockiem wygrała zawody. Natomiast dziś (3 kwietnia) w XIII edycji Memoriału Edwarda Jancarza w Gorzowie zdobył 10 punktów w  pięciu podstawowych biegach, w półfinale zajął trzecie miejsce i zamknął tym sobie drogę do finału.

Marta Magalska (za: facebook.com)