Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Piraterna Motala
vs
Rospiggarna Halstavik
Wczoraj o 19:00
LIVE
Peterborough
vs
Poole
Wczoraj o 20:30
W najbliższą sobotę na torze w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge, czyli decydująca runda eliminacji, która wyłoni kolejnych stałych uczestników tegorocznego cyklu Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DMPJ - Wiadomości
16
Zwycięstwem młodzieżowców PGG ROW-u Rybnik zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbyła się na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Lesz(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
115
W poniedziałek na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie miała odbyć się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jednak decyzją organizatorów impreza została odwoł(...)
0
2 tygodnie temu
Podczas II rundy DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim w swoim pierwszym starcie upadek zanotował Keynan Rew, który w sezonie 2019 startuje w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz. (...)
81
Wygraną młodych żużlowców LW Bogdanka Motoru Lublin zakończyło się drugie popołudnie zmagań Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze przy Alejach Zygmuntowskich. Wczoraj tak(...)
43
Niezbyt gościnni okazali się juniorzy opolskiego OK Bedmet Kolejarza wygrywając na własnym torze w pierwszej rundzie DMPJ. Na drugim miejscu sklasyfikowano ex aequo ekipę Arged Mal(...)
66
Za nami pierwsza runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody w Lublinie padły łupem gospodarzy. Jutro na tym samym torze odbędzie się runda II, a oficjalnie jej gospodarze(...)
382
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się że Śląsk Świętochłowice wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Niestety zespół został wycofany z rozgrywek. Klub wydał również(...)
0
W czwartek minął termin nadsyłania zgłoszeń przez kluby, chcące w sezonie 2019 uczestniczyć w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Zarząd Młodzieżowego Stowarzyszen(...)
166
Juniorzy z Grupy Azoty Unii Tarnów zdobyli dzisiaj na torze Stadionu im.Edwarda Jancarza w Gorzowie złote medale Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Srebrne medale zawisły na szy(...)
408
Od godziny 17":00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozpoczął się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na ż(...)
0
Juniorzy Get Well Toruń wygrali dzisiaj XIII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorówrozgrywanych na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce przypadło ekipie (...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
39
Młodzieżowcy Cash Broker Stal Gorzów zwyciężyli w drugą rundę półfinałów Drużynowych mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Gdańsku. Drugie miejsce wywalczyła ekipa ROW-u Rybnik(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
95
W rozegranej dziś 1 rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Zielonej Górze triumfowała ekipa Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce ex aequo zajęły(...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów triumfowała w rozegranej dzisiaj na torze w Rybniku III rundzie grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium uzupełniły drużyny ROW-u Rybnik oraz (...)
211
Dziś na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbyła się 3. runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepiej w nich zaprezentowali się reprezentanci klubu z województwa lubusk(...)
246
Juniorzy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokazali się z doskonałej strony podczas II rundy DMPJ w Grudziądzu, zdobywając 28 punktów z 30 możliwych do zdobycia. Drugie miejsce przypadło dla (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com