PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
DMPJ - Wiadomości
117
W Łodzi miała miejsce I runda DMPJ w której udział wzięły ekipy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, Unia Leszno, Maszewski GKM Grudziądz oraz Motor Lublin. Zwyciężyła ekipa z Grudziądza.(...)
0
W zielonej Górze miała miejsce I runda DMPJ w której udział wzięły ekipy Falubazu Zielona Góra, Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów, KS Toruń oraz Włókniarza Częstochowa. Zwyciężyła ek(...)
229
Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
102
4 miesiące temu
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punk(...)
106
Zwycięstwem w czwartej i tym samej ostatniej rundzie , ekipa Bocar Włókniarz Częstochowa przypieczętowała zdobycie tytułu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Częstochowianie (...)
0
Napiętego kalendarza żużlowego w sezonie 2021 ciąg dalszy. Tym razem zmianie uległ termin rozegrania IX i X rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Poznaniu(...)
105
Zawodnicy Motoru Lublin wygrywają kolejna runde DMPJ .(...)
110
Lokomotiv Jauniba Daugavpils wygrał po raz drugi w DMPJ rozgrywanych w Gnieźnie. Łotysze wyprzedzili Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oraz gospodarzy, Budex Start Gniezno.(...)
106
Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk po raz drugi wygrali rundę DMPJ w Gdańsku. Kolejność dzisiejszych zawodów jest identyczna do tych z dnia wczorajszego tj. drugie miejsce dla ekipy K(...)
468
Zespół Lokomotiv Jauniba Daugavpils triumfował w 1 rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanej na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło ekipie Arged Malesa TŻ O(...)
102
Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrali w 1 rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Po mimo aż trzech wykluczeń w ostatniej serii zdołali zająć pierwsze miejsce przed eki(...)
111
W związku z niekorzystnymi warunkami torowymi spowodowanymi ostatnimi opadami deszczu, Główna Komisja Sportu Żużlowego zdecydowała się odwołać rundy eliminacyjne Drużynowych Mistrz(...)
105
rok temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat dotyczący Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dowiedzieliśmy się w nim do jakich grup przydzielone zostały zespoły walczące o m(...)
626
W Lublinie rozegrano zaległą, pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi byli młodzieżowcy Lokomotivu Jauniba Daugavpils. Zawody z kompletem punktów ukończył r(...)
60
Juniorzy Francepol Falubaz Zielona Góra okazali się najlepsi w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanym na torze w Grudziądzu i sięgnęli po złoty medal tych rozgry(...)
104
Jak poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego areną finałowej rywalizacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów będzie stadion w Grudziądzu. (...)
101
W zaległej VIII rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegranej w Lublinie zwyciężyli młodzi żużlowcy Lokomotivu Daugavpils. Za nimi, zdobywając po 20 punktó(...)
36
Zwycięstwem ex aequo Bocar Włókniarza Częstochowa i Francepolu Falubazu Zielonej Góry zakończyła się XII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w środę na c(...)
1
Na Stadionie Miejskim w Rybniku została rozegrana kolejna półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na pierwszej pozycji wtorkowych zawodów uplasowały się ex aequo (...)
101
Młodzi żużlowcy Bogdanki Motoru Lublin wygrali na własnym torze rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów z sześciopunktową przewagą nad swoimi kolegami z Grudziądza(...)