Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Eltrox Włókniarz Częstochowa jako pierwszy klub oficjalnie zaprezentował skład w jakim przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DMPJ - Wiadomości
626
W Lublinie rozegrano zaległą, pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi byli młodzieżowcy Lokomotivu Jauniba Daugavpils. Zawody z kompletem punktów ukończył r(...)
60
Juniorzy Francepol Falubaz Zielona Góra okazali się najlepsi w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanym na torze w Grudziądzu i sięgnęli po złoty medal tych rozgry(...)
104
Jak poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego areną finałowej rywalizacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów będzie stadion w Grudziądzu. (...)
101
W zaległej VIII rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegranej w Lublinie zwyciężyli młodzi żużlowcy Lokomotivu Daugavpils. Za nimi, zdobywając po 20 punktó(...)
36
Zwycięstwem ex aequo Bocar Włókniarza Częstochowa i Francepolu Falubazu Zielonej Góry zakończyła się XII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w środę na c(...)
1
Na Stadionie Miejskim w Rybniku została rozegrana kolejna półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na pierwszej pozycji wtorkowych zawodów uplasowały się ex aequo (...)
101
Młodzi żużlowcy Bogdanki Motoru Lublin wygrali na własnym torze rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów z sześciopunktową przewagą nad swoimi kolegami z Grudziądza(...)
0
W III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanej w czeskich Pardubicach ekipa Francepolu Falubazu Zielona Góra zajął wspólnie z Bocar Włókniarzem Częstochowa pierws(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
62
Zaległa VI runda grupy czwartej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbyła się w Krakowie. Triumfowali lublinianie przed ekipą z Częstochowy. Trzecie miejsce zajęła Unia Tarnów,(...)
22
Młodzieżowcy klubu Bogdanka Motor Lublin przełamali doskonałą passę Częstochowian i wygrali XII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Tarnowie. Komplet punktów zd(...)
118
W środowe popołudnie rozegrano XI rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (grupa czwarta) i identycznie jak wczoraj zwyciężyła młodzież z Częstochowy. Drugie miejsce dla Bogda(...)
270
Zaległa piąta runda grupy czwartej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana została dziś w Krośnie. Triumfowali młodzi żużlowcy Bocar Włókniarza Częstochowa przed zespołam(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
101
SGP Arena Częstochowa była dziś miejscem rywalizacji w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zwyciężyli gospodarze, przed ekipą z Lublina. Była to IX runda rozgrywek grupy(...)
58
W Tarnowie rozegrano zaległą 4. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jaskółcze Gniazdo zdobyli młodzi żużlowcy jadący pod szyldem Bogdanka Motor Lublin.(...)
65
W czwartek na Stadionie im. Edwarda Jancarza odbyła się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która zakończyła się zwycięstwem ex aequo juniorów truly.work Stali Go(...)
109
Po raz ósmy stanęły do rywalizacji zespoły jadące w grupie 4. Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (oficjalnie była to runda VII tych rozgrywek). W turnieju rozegranym w Lublinie(...)
70
Młodzieżowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrali VIII rundę DMPJ, które rozegrane zostały na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajęła ekipa Fogo Unii Leszno2 złożona z juniorów zagrani(...)
0
Juniorzy łotewskiego Lokomotivu Daugavpils wygrali w VII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali młodzieżowcy z Częstochowy, zaś na(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com