Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
DOMINIK KUBERA - Wiadomości
102
Dominik Kubera już po raz trzeci z rzędu wystartuje w finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polak stopniowo pnie się w górę klasyfikacji generalnej i teraz z pewności(...)
308
W ubiegłą niedzielę odbyła się spotkanie VII kolejki PGE Ekstraligi Mrgadren GKM Grudziądz podejmował na swoim torze Fogo Unie Leszno, spotkanie zakończyło się remisem. Zawodn(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
142
Frederik Jakobsen wygrał eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a podium uzupełnił Nick Skorja. Czwartą p(...)
223
Wystąpienie dysponowanego Dominika Kubery nie wystarczyło, by ekipa Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na swoim torze OK Bedmet Kolejarz Opole, mecz zakończył się wynikiem 39-5(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Folriana Kapały podejmie zespół OK Bedmet Kolejarza Opole. Początek zmagań na rawickim owalu w ramach VI kolejki(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. Spotkanie na stadionie im. Alfreda Smoczyka oglądał(...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
9
Dominik Kubera zdobywca tytułu Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów opowiedział m.in. o tym czym jest dla niego kadra a także o kilku prywatnych sprawach.(...)
0
Za Dominikiem Kuberą wyczerpujący sezon 2018. Wychowanek Unii Leszno starał się wywalczyć medal mistrzostw świata juniorów. Cały sezon jeździł bardzo równo, ale do podium nieco zab(...)
141
Zawodnicy uczcili pamięć tragicznie zmarłego Krystiana Rempały.(...)
0
28 maja 2016 zmarł Krystian Rempała, po tym jak 4 dni wcześniej uderzył głową o tor podczas spotkania ROW – u Rybnik z Unią Tarnów. (...)
236
Dominik Kubera zdobył dzisiaj w niemieckim Stralsund tytuł najlepszego juniora Europy. Na drugiej pozycji został sklasyfikowany kolejny z Polaków, Wiktor Lampart, a na najniższym s(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
58
Polska dominacja się zakończyła.(...)
13
Feralnie dla Dominika Kubery zakończyło się wczorajsze spotkanie w Zielonej Górze. Zawodnik leszczyńskiej Unii w pięciu biegach wywalczył 9 punktów, a drużyna z Wielkopolski zwycię(...)
23
Dominik Kubera w 2 finale FIM Speedway U21 World Championship rozegranym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zajął czwarte miejsce z dorobkiem 13 punktów.(...)
0
Maksym Drabik z kompletem siedmiu zwycięstw triumfował w 2 finale FIM Speedway U21 World Championship rozegranym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie i tym samym umocnił się(...)
112
Przed drugą rundą cyklu IMŚJ 2018 spore nadzieje ma Dominik Kubera. Zawodnik wystąpi na torze, który bardzo dobrze zna. Wielu kibiców przyjdzie na stadion im. Alfreda Smoczyka po t(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)