Jutro o 15:00
DOMINIK KUBERA - Wiadomości
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
213
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Canal+ online IMP - Rzeszów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Bartosz Sme(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
131
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
355
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Motor Lublin podczas piątkowego spotkania w Lesznie zwyciężył w meczu. Lublinianie przed spotkaniem rewanżowym mają osiem punktów przewagi, co stawia ich w roli faworyta do awansu (...)
232
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
84
W piątek (5 sierpnia) odbyła się konferencja przed meczem Lublin-Gorzów w której udział wzięli trener Motoru Lublin, Maciej Kuciapa i zawodnik lidera PGE Ekstraligi, Dominik Kubera(...)
76
Motor Lublin poinformował, że Dominik Kubera przedłużył o kolejny rok swój kontrakt z klubem.(...)
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
77
Rafał Dobrucki odsłonił karty i ujawnił skład biało-czerwonych na finały Speedway of Nations. W kadrze znalazło się pięciu (chyba) najlepszych reprezentantów naszego kraju.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. rundy PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty z Motorem Lublin. Leszczynianie minimalnie ulegli przed własną publicznością z p(...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)