DOMINIK KUBERA - Wiadomości
21
Dominik Kubera otrzymał dziką kartę na ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Dominik Kubera nie wystartuje w jutrzejszej inauguracyjnej rundzie TAURON SEC 2023. W miejsce Polaka na torze w Częstochowie wystąpi Fin, Timo Lahti.(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
11 miesięcy temu
Cała żużlowa Polska i nie tylko przez ostatnie trzy dni, oprócz 2 rundy cyklu SGP na Narodowym, żyła tym aby dowiedzieć się jaki jest stan zdrowia Dominika Kubery oraz ile trwać bę(...)
0
Podczas dzisiejszych kwalifikacji do Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie doszło do brzydko wyglądającego upadku Dominika Kubery.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
0
Dziś poznaliśmy dziką kartę na rundę cyklu Speedway Grand Prix w Warszawie, dostał ją Dominik Kubera. Rezerwowymi będą Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)