DOMINIK KUBERA - Wiadomości
63
Gleb Chugunov triumfował po wygraniu dodatkowego biegu o I miejsce, w kwalifikacjach do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Młody Rosjanin w 21 gonitwie pokonał D(...)
0
Podczas rozegranego dzisiaj 68. Memoriału im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zwyciężył Przemysław Pawlicki, który w biegu dodatkowym pokonał Brady Kurtza i Dominika Kuberę.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)
257
Dominik Kubera z kompletem pięciu zwycięstw triumfował w finale Brązowego Kasku na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło dla Patryka Wojdyło, zaś na najniższym stopniu podium (...)
160
Dominik Kubera z Fogo Unii Leszno triumfował dzisiaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie podczas rozgrywanej eliminacji Srebrnego Kasku. Drugie miejsce przypadło dla Arkadiusz(...)
0
Dominik Kubera podczas spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Cash Broker Stalą Gorzów był liderem formacji juniorskiej klubu z Wielkopolski. Młodzieżowiec leszczyńskich Byków podcz(...)
0
W dniu dzisiejszym na torach w Lublinie oraz Rybniku rozegrane zostały eliminacje do finału Brązowego Kasku, który 1 maja odbędzie się w Gnieźnie. (...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
177
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów rozgrywanych dzisiaj na torze stadionu w Rybniku. Srebro przypadło juniorom z Australii, za(...)
119
Jak informuje oficjalna strona klubu Fogo Unia Leszno, Dominik Kubera, który wczoraj podczas Pucharu Europy U-19 w czeskim Divisowie uległ wypadkowi, jest już po badanach lekarskic(...)
0
W czeskim Divisowie rozgrywany jest Puchar Europu Juniorów U-19. W biegu ostatniej szansy, z którego dwóch najlepszych zawodników przechodziło do finału niestety na pierwszym łuku (...)
0
Dominik Kubera był jednym z trzech reprezentantów startującym we finale podczas I rundy EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Młodzieżowiec spóźnił wyjście spod taśmy w dec(...)
24
Maksym Drabik, Dominik Kubera, Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna walczyć będą o medale w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pierwsza runda zmagań najl(...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
68
W niedzielę, 23 lipca w Poznaniu zainaugurowany zostanie cykl EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Jednym z czterech polskich zawodników, rywalizujących o tytuł Indywidual(...)
86
Goście z Leszna wygrali spotkanie w Zielonej Górze. Na konferencji pojawili się Marek Cieślak, Jarosław Hampel, Piotr Baron, oraz Dominik Kubera.(...)
101
Mecz, który zapowiadał się tego dnia, jako najciekawsze spotkanie, nie zawiódł kibiców. Choć walki na torze, było niewiele, to sam wynik może nieco zaskakiwać. Połowa zawodów, odby(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie rywalizowała o ligowe punkty z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa. Zawody zakończyły się zwycięstwem leszczynian w stosunku 57:33.(...)
223
W poniedziałkowy poranek odbyła się konferencja prasowa związana z organizacją finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednym z gości spotkania był młodzieżowiec FOGO Un(...)
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)