Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EURO FINANNCE POLONIA PILA - Wiadomości
12
Od dłuższego czasu żużel w Pile wisiał na włosku. Co prawda do 30 listopada kluby składają wnioski o licencje na starty w przyszłorocznych rozgrywkach ale Polonia Piła już dziś wyd(...)
475
Na 27 września br. zaplanowane zostało walne zebranie członków stowarzyszenia żużlowego klubu z Piły. Poniżej prezentujemy treść komunikatu jaki został upubliczniony po tym wydarze(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
114
W ostatnim czasie Patryk Dolny poinformował o zakończeniu kariery. Zawodnik jest wychowankiem Polonii Piła. Licencję zdał w 2010 roku. W poniższym wywiadzie przybliżył czytelnikom (...)
363
Dzisiejszego popołudnia na torze przy ul. Bydgoskiej 76 w Pile pojawia się 16. Zawodników, którzy wezmą udział w II Memoriale im. Wiesława Rutkowskiego. Dla organizatorów jest to t(...)
374
Za pośrednictwem mediów społecznościowych Patryk Dolny poinformował swoich kibiców o zakończeniu kariery żużlowca. Wychowanek pilskiej Polonii spędził na torach 10 sezonów. W oświa(...)
0
Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
9
W sobotnim meczu na szczeblu 2. Ligi Żużlowej Unia Stainer Kolejarz Rawicz pokonała Euro Finannce Polonię Piła 47:42. Po meczu Remigiusz Kaja, wiceprezes zespołu przyjezdnego odnió(...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lider tabeli najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju pauzuje. W obecnej chwili ma 3 punkty przewagi nad zajmującą drugie miejsce ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Poznaniacy, bo o(...)
23
W niedzielne popołudnie przy ul. Bydgoskiej w Pile spotkały się Euro Finannce Polonia Piła i OK Bedmet Kolejarz Opole. Spotkanie jeszcze przed rozpoczęciem elektryzowało kibiców i(...)
24
Euro Fnannce Polonia Piła zwyciężyła w niedzielnej ligowej rywalizacji z OK Bedmet Kolejarzem Opole 45:43. Jednym ze zawodników, którzy poprowadzili miejscowy klub do zwycięstwa by(...)
1
Niedzielny mecz pomiędzy miejscową Euro Finannce Polonią Piła a OK Bedmet Kolejrzaem Opole zakończył się dość nietypowym wynikiem 45:43 dla gospodarzy. W dwumeczu lepsi okazali się(...)
107
Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 45:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
Kolejkę rozpocznie ciekawa rywalizacja w Pile. Miejscowa Polonia, znajdująca się obecnie tuż za czwórką gwarantującą udział w play - offach podejmie Kolejarz Opole. I wcale nie sto(...)
35
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
W niedzielnych zawodach na torze w lasku golęcińskim Power Duck PSŻ Poznań pokonał Euro Finnance Polonię Piła 58:32. (...)
0
Słoneczna pogoda przyciągnęła sporą grupę kibiców na niedzielne derby wielkopolski, w których rywalizowały ze sobą Power Duck Iveston PSŻ Poznań i Euro Finannce Polonia Piła. Mecz (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com