Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
117
W czwartek na stadionie im. Alfreda Smoczyka zamontowano bandy pneumatyczne. Są one nowe, ponieważ wcześniejsze straciły swoją homologację.(...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
114
Już za 5 tygodni rozpocznie się ściganie pod Jasną Górą. Jak informuje oficjalna strona klubu z Częstochowy, na 21 marca zaplanowano 48. odsłonę Memoriału Idzikowskiego i Czernego.(...)
0
Speedwayevents.pl zaprasza wszystkich fanów żużla na trzecią w historii edycję Super Meczu. W sobotę, 28 marca 2020 r. o godzinie 18.00 Polonia Bydgoszcz zmierzy się na stadionie i(...)
11
Atrakcja dla kibiców Polonii.(...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
233
Do sztabu szkoleniowego Fogo Unii Leszno dołączyły dwie osoby, które będą zajmować się szkoleniem młodzieży oraz przygotowaniem fizycznym zawodników.(...)
106
Fogo Unia Leszno w sezonie 2020 wystawi drugą drużynę w 2. Lidze Żużlowej. Przyszłoroczne zmagania ligowe będą kolejnym sezonem w którym kluby z Leszna i Rawicza podejmą współprac(...)
598
Emil Sajfutdinow ma powody do radości. W lidze polskiej zdobył kolejny złoty medal DMP z Unią Leszno. W cyklu Grand Prix wywalczył wicemistrzostwo świata. Teraz czas na odpoczynek.(...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
3
Smutna informacja dotarła z Fogo Unii Leszno. Nie żyje Tomasz Skrzypek, trener przygotowania fizycznego leszczyńskiego klubu.(...)
743
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie wywalczyła trzeci z rzędu medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Piotra Barona nie dali najmniejszych szans Betard Sparcie Wrocła(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zapewniła sobie trzeci z rzędu złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pokonali Betard Spartę Wrocław na Stadionie Olimpijski(...)
197
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie mistrzowskiego tytułu mogli być pewni już po dziesiątej gonit(...)
111
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszyc(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór walczyła w Lesznie o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Fogo Unii Leszno nie dali jednak najmniejszych szans podopieczn(...)
14
Fogo Unia Leszno wywalczyła trzeci złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski z rzędu. Leszczynianie nie dali najmniejszych szans ekipie prowadzonej przez Dariusz Śledzia i pewnie z(...)
52
Fogo Unia Leszno Drużynowym Mistrzem Polski 2019! W rewanżowym spotkaniu finałowym podopieczni trenera Barona pokonali na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 59:31. Prez(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkanie PGE Ekstraligi. O godzinie 16.00 Stelemet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa (...)
117
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Betard Spartę Wrocław w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)