Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
186
Motor Lublin pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
55
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo relację z zaległego spotkania 7 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a Fogo Unia L(...)
114
W środę, 12 sierpnia, w Częstochowie odbędzie się zaległy pojedynek 7. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem a Fogo Unią Leszno. Dla częstochowian będzie to spotkanie (...)
115
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór na stadionie Olimpijskim podejmowała drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie pomiędzy złotymi i srebrnymi medalistami Drużynowych Mistrzostw (...)
105
Pierwszy raz w tym sezonie Fogo Unia Leszno została pokonana przez Betard Sparta Wrocław, po niesamowitej wymianie ciosów w ostatnim biegu. Losy spotkania nie były pewne do pięt(...)
125
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym z nich zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i Motoru Lublin,(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
250
4 sierpnia miał odbyć się zaległy mecz pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno, spotkanie w pierwotnym terminie miało odbyć się 26 lipca, jednak na przeszkodzie (...)
171
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
8
Fogo Unia Leszno we wtorkowy wieczór przed własną publicznością podejmowała drużynę RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem leszczynian w stosunku 47-43(...)
0
We wtorkowy wieczór Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie po zaciętej rywalizacji zakończyło się wynikiem (...)
28
Fogo Unia Leszno ostatnią ligową porażkę na własnym torze zanotowała w 2017 roku. Zatem każdy kto przyjeżdża w odwiedziny do mistrzów Polski, bardziej niż o zwycięstwo, walczy o ja(...)
216
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1065
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z zaległego spotkania 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unia Leszno a RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
81
Dzisiaj poznaliśmy datę odwołanego wczoraj meczu mającego być hitem 7 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy miejscowym Eltrox Włókniarzem Częstochowa a Fogo Unia Leszno. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com