Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
102
Zespoły z Leszna i Zielonej Góry miały spotkać się w spotkaniach sparingowych w ubiegłym tygodniu, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Obie ekipy ustaliły nowe d(...)
13
Władze Fogo Unii Leszno podjęły decyzję o przełożeniu zaplanowanego na najbliższą niedzielę Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Powodem odwołania niedzielnych zawodów jest pandemiaa Co(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
125
Damian Baliński w sezonie 2021 będzie pełnił dwie funkcję. Poza startami w Metalika Recycling Kolejarzu Rawicz będzie również wraz z Romanem Jankowskim zajmował się szkoleniem młod(...)
91
Jason Doyle w tym sezonie reprezentować będzie barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, ekipy Fogo Unii Leszno. Mistrz Świata z 2017 chciałby na dłużej zakotwiczyć w zespole z (...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
0
Fogo Unia Leszno przez ostatnich kilka lat miała jednych z lepszych juniorów w Polsce. W Lesznie nadeszła zmiana pokoleniowa, a dodatkowo z klubem pożegnało dwóch wychowanków.(...)
0
Zmieniając barwy klubowe w Polsce Jason Doyle ma nadzieję, że tym razem zostanie w klubie na dłużej a swoja obecnością pomoże leszczynianom w zdobyciu piątego tytułu z rzędu.(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
217
Dominik Kubera nie został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze w barwach Motoru Lublin. Jego macierzysty klub, Unia Leszno domaga się ekwiwalentu za wyszkolenie żużlowca. (...)
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
409
Leszczyńska Fogo Unia zaprezentowała skład w jakim występować będzie w PGE Ekstralidze w roku 2021.(...)
0
Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. (...)
1404
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Unii Leszno poinformował jej wychowanek, Bartosz Smektała.(...)
199
Rufin Sokołowski przez dziesięć lat pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego Unia Leszno. Człowiek znikąd, który nie widział w całości imprezy żużlowej, został wybrany na prezesa na(...)
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com