Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
134
W 5. rundzie PGE Ekstraligi drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz podejmie FOGO Unię Leszno. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.(...)
180
Dwa niedzielne mecze PGE Ekstraligi ze względu na niekorzystne prognozy pogody zostały odwołane(...)
248
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
227
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatorów Ekstraliga Żużlowa odwołała mecze 3. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 16 kwietnia.(...)
276
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
109
Jako ostanie spotkanie 2. kolejki PGE Ekstraligi odbędzie się mecz w Częstochowie, w trakcie którego Lwy na własnym torze podejmie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski - Fogo Unię(...)
763
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
134
Już w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się jeden z meczy inauguracyjnych. Mistrz Polski z 2020 roku podejmie aktualnego Wicemistrza Moje Bermudy Sta(...)
883
We wtorkowe popołudnie na torze w Zielonej Górze odbył się sparing pomiędzy miejscowym Falubazem i Fogo Unią Leszno. Na torze przy Wrocławskiej minimalnie lepsi okazali się leszczy(...)
142
Mateusz Tonder nie zaliczy do udanych poniedziałkowego sparingu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. Zawodnik udział w zawodach zakończył w swoim drugim starcie.(...)
249
Fogo Unia Leszno podjęła na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę z Zielonej Góry. W test meczu leszczynianie okazali się zdecydowanie lepsi i zwyciężyli w stosunku 59:31. Jutro (...)
452
W poniedziałkowe popołudnie Fogo Unia Leszno zmierzy się w sparingowym pojedynku z drużyną z Zielonej Góry. Włodarze klubu początkowo nie planowali transmisji z wydarzenia. (...)
0
Sezon 2021 rusza lada moment. Zapraszamy na cykl artykułów w którym przedstawiamy Państwu zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2021, oraz typy naszej redakcj(...)
102
Zespoły z Leszna i Zielonej Góry miały spotkać się w spotkaniach sparingowych w ubiegłym tygodniu, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Obie ekipy ustaliły nowe d(...)
13
Władze Fogo Unii Leszno podjęły decyzję o przełożeniu zaplanowanego na najbliższą niedzielę Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Powodem odwołania niedzielnych zawodów jest pandemiaa Co(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
125
Damian Baliński w sezonie 2021 będzie pełnił dwie funkcję. Poza startami w Metalika Recycling Kolejarzu Rawicz będzie również wraz z Romanem Jankowskim zajmował się szkoleniem młod(...)
91
Jason Doyle w tym sezonie reprezentować będzie barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, ekipy Fogo Unii Leszno. Mistrz Świata z 2017 chciałby na dłużej zakotwiczyć w zespole z (...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com