Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Dzisiaj o 13:00
Dzisiaj o 14:00
Dzisiaj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
101
Już jutro poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w walce o złoto DMP. Pierwszy akt meczu finałowego PGE Ekstraligi umiejscowiony został na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, a je(...)
151
Janusz Kołodziej przez kolejny reprezentował będzie nadal barwy leszczyńskiej Fogo Unii. (...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
735
Emil Sajfutdinow w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno, Rosjanin w drużynie z Wielkopolski stratuje od 2015 roku. (...)
204
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu półfinałowym z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w pierwszym spotkaniu przy Wrocławskie odn(...)
376
Kapitan Fogo Unii Leszno przed zakończeniem sezonu zdecydował się na podpisanie kontraktu w macierzystym klubie. Dla Piotra Pawlickiego sezon 2021 będzie dziesiątym z rzędu w barwa(...)
305
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym spotkaniu półfinałowym przed własną publicznością podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem d(...)
108
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
217
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
W niedzielny wieczór Falubaz odniósł cenne zwycięstwo nad Unią Leszno dopisując sobie w ten sposób aż trzy punkty do ligowej tabeli. Martin Vaculik mówi, że siłą była wyrównana dru(...)
287
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Już jutro odbędą się dwa, niezwykle ważne, spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi. O 19:15 Zielonogórzanie rzucą wyzwanie Unii Leszno, a o 16:30 Wrocławianie postarają się przerwać z(...)
3
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
112
Rufin Sokołowski przez dziesięć lat pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego Unia Leszno. Człowiek znikąd, który nie widział w całości imprezy żużlowej, został wybrany na prezesa na(...)
226
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
368
„Unia wciąż poza zasięgiem Motoru” – tak mógł wyglądać tytuł tej relacji, gdyby mecz kończył się po czterech biegach. Jednak, im dłużej trwał, tym nastroje sympatyków walczących ek(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com