Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
3
Nicki Pedersen jest drugim zawodnikiem po Emilu Sajfutdinowie, który przedłużył kontrakt z Fogo Unią Leszno. Umowa pomiędzy zawodnikiem a klubem będzie obowiązywała w sezonie 2016 (...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
99
Złoci medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w ekspresowym tempie budują skład na przyszłoroczny sezon. W tym tygodniu umowę z Fogo Unią Leszno przedłużył Emil Sajfutdinow, a tera(...)
39
Adam Skórnicki jeszcze przed sezonem zapowiadał, że jeżeli jego podopieczni wywalczą złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski to zetnie włosy. Słowa dotrzymał, a przy okazji wspa(...)
1
Przemysław Pawlicki zdecydował się na zmianę barw klubowych w rozgrywkach ligowych w Szwecji. Starszy z braci Pawlickich w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
0
65. Memoriał Alfreda Smoczyka miał się odbyć 17 października o godzinie 15.00. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu z Leszna data została zmieniona. (...)
163
Emil Sajfutdinow podpisał kontrakt z Fogo Unią Leszno na sezon 2016.(...)
4
Przemysław Pawlicki zdobył z Fogo Unią Leszno swój pierwszy złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Był jednym z równo punktujących zawodników.(...)
4
Za pośrednictwem oficjalnego konta na facebooku Emil Sajfutdinow poinformował, że zakończył sezon i nie wystąpi w tym roku już w żadnych zawodach. (...)
13
Menadżer Fogo Unii Leszno, Adam Skórnicki, już w ubiegłym roku zdeklarował się, że jeżeli jego podopieczni wywalczą złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski to zetnie włosy. Jak (...)
3
Dominik Kubera podczas niedzielnego finału PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Betard Spartą Wrocław zdobył sześć punktów i w dużej części przyczynił się do obronienia ośmio(...)
9
Ekipa Piotra Barona przyjechała do Leszna ze stratą ośmiu punktów, niestety przegrana w "Spartan" w Częstochowie przekreśliła szansę na złote medale DMP 2015. (...)
7
Dziś pod lupę weźmiemy ekipę z Leszna. (...)
0
65. Memoriał Alfreda Smoczyka odbędzie się 17 października o godzinie 15.00. Będzie to ostatnia impreza żużlowa w sezonie 2015 w Lesznie.(...)
4
Bartek Smektała nie dostał szansy na występ w meczu finałowym o Drużynowe Mistrzostwo Polski zastąpił go Dominik Kubera, ale "Smyk" przez całe zawody wspierał kolegów w parku maszy(...)
1
Fogo Unia Leszno zremisowała z Betard Spartą Wrocław w rewanżowym spotkaniu finałowym. Złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyli zawodnicy z Leszna, natomiast srebrne m(...)
2
W niedzielny wieczór doszło do rewanżowego spotkania finałowego pomiędzy Fogo Unią Leszno a Betard Spartą Wrocław. Leszczynianie do spotkania podchodzili z ośmiopunktową zaliczką, (...)
41
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 18 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wyn(...)
117
Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, ale podobno najlepsze zaczyna się dopiero na końcu. Jutrzejsze finały zakończą zmagania na polskich torach żużlowych, ale to właśnie jutro za(...)
16
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarz(...)