Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRZEGORZ ZENGOTA - Wiadomości
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)
0
W środę odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W spotkaniu udział wzięli udział Piotr Baron (menadżer Fogo Unii Leszno oraz (...)
0
Niestety pech nie opuszcza Fogo Unii Leszno. Tym razem, po bardzo groźnie wyglądającym upadku, do szpitala udał się Grzegorz Zengota.(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
W czwartkowe południe odbyła się konferencja prasowo przed meczem Fogo Unią Leszno i Tauron Włókniarz Częstochowa. Udział w konferencji wzięli udział Grzegorz Zengota (zawodnik Fog(...)
1
12 miesięcy temu
W środowy wieczór na trzech duńskich torach rozegrana została 5 runda Speedway Ligaen.(...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Nagyhalasz. Zwycięzcą turnieju został Dmitri Berge. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Jan Kvech(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
- To jest dla mnie coś wielkiego, że udało się pojechać w PGE Ekstralidze. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli. Nie czuję się bohaterem meczu mimo, że wygrałem dwa(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała na własnym obiekcie drużynę z Krosno. Leszczynianom udało się wygrać przed własną publicznością spotkanie dwoma oczkami.(...)
0
Fogo Unia Leszna na inaugurację PGE Ekstraligi zmierzyła się przed własną publicznością z drużyną Celfast Wików Krosno. Leszczynianom udało się zwyciężyć na stadionie im. Alfreda S(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
56
Fogo Unia Leszno w czwartkowe popołudnie rozegrała na stadionie im. Alfreda Smoczyka spotkanie sparingowe z Enea Falubazem Zielona Góra. Mecz zakończył się wynikiem 50:40.(...)
13
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku miejscowy Enea Falubaz Zielona Góra pokonał ekstraligową Fogo Unię Leszno 48:42. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com