Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W środę, 12 sierpnia, w Częstochowie odbędzie się zaległy pojedynek 7. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem a Fogo Unią Leszno. Dla częstochowian będzie to spotkanie o podtrzymanie nadziei na awans do play-off.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRZEGORZ ZENGOTA - Wiadomości
0
Żużel powoli zaczyna budzić się po nieoczekiwanym przestoju spowodowanym pandemią koronawirusa. Już niebawem obok polskiej PGE Ekstraligi wystartują pierwsze w tym sezonie międzyna(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
344
W niedzielnym spotkaniu barażowym Falubaz Zielona Góra zremisował z ROW-em Rybnik i ostatecznie utrzymał się w PGE Ekstralidze. Dobry występ w tym spotkaniu zaliczył Grzegorz Zengo(...)
167
Michael Jepsen Jensen triumfował w I rundzie Speedway Diamond Cup rozegranej w francuskim Lamothe Landerron. W biegu finałowym Duńczyk pokonał drugiego na mecie, Grzegorza Zengote (...)
0
Swoje mecze rozgrywała dzisiaj szwedzka Elitserien. (...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
81
Ostatnie towarzyskie spotkanie Polaków udokumentowało siłę jaką dysponują. Mimo absencji dwójki liderów kadry: Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka, Biało-Czerwoni z kwitkiem odesłal(...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, beniaminek ligi Vastervik Speedway pokonał na własnym torze Indianerne Kumla 48:42. (...)
193
Ten mecz z pewnością będzie wyjątkowy dla obu ekip. Razem z Get Well Toruń do Zielonej Góry przyjeżdża Jacek Frątczak, który z Falubazem jest złączony więzami krwi. Z kolei „Myszy”(...)
0
W piątkowy wieczór Fogo Unia Leszno pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Falubazu Zielona Góra w stosunku 56:34. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Leszna był Piotr (...)
71
Półfinał Speedway European Championship w Bałakowie został przerwany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i zły stan toru. Dzisiejsze zawody zostały przełożone na pią(...)
320
Główna Komisja Sportu Żużlowego nominowała zawodników do udziału w półfinałach eliminacji do Speedway Euro Championship 2018. O awans do turnieju, w którym główną nagrodą jest tytu(...)
138
W zbliżającym się coraz większymi krokami sezonie 2018, po sześciu latach rozłąki do swojego macierzystego klubu powraca Grzegorz Zengota. Popularny Zengi w między czasie zdołał zd(...)
433
W dniu dzisiejszym klub Fogo Unia Leszno poinformowała, że jego szeregi opuszcza Grzegorz Zengota. (...)
104
W rozegranym dzisiaj na torze w Lonigo finale Mistrzostw Europy Par triumfowała reprezentacja Polski! Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Tobiasz Musielak, który zdobył aż 17(...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
1
Zazwyczaj obie ekipy spotykały się ze sobą w jednym celu a była to walka o medale. Tym razem te drużyny mają inne cele, Fogo Unia Leszno bić będzie się o tytuł Drużynowego Mistrza (...)
101
Mecz, który zapowiadał się tego dnia, jako najciekawsze spotkanie, nie zawiódł kibiców. Choć walki na torze, było niewiele, to sam wynik może nieco zaskakiwać. Połowa zawodów, odby(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com