Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRZEGORZ ZENGOTA - Wiadomości
204
Grzegorz Zengota zdecydował się na podpisanie kontraktu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz na rok 2021.(...)
631
Grzegorz Zengota za pośrednictwem portalu społecznościowego pożegnał się dzisiaj z klubem Motor Lublin, w którym przez kontuzję jaką odniósł niemal dwa lata temu nie miał okazji si(...)
153
Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie rezygnuje z walki o utrzymanie w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Klub zakontraktował wracającego po ciężkiej kontuzji Grzegorza Zengotę. Żużlowiec zosta(...)
238
Po ponad 17 miesiącach od poważnej kontuzji nogi odniesionej na treningu motocrossowym w Hiszpanii, Grzegorz Zengota zaliczył pierwsze jazdy na owalu, a nawet pokusił się o odnowie(...)
0
Żużel powoli zaczyna budzić się po nieoczekiwanym przestoju spowodowanym pandemią koronawirusa. Już niebawem obok polskiej PGE Ekstraligi wystartują pierwsze w tym sezonie międzyna(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
344
W niedzielnym spotkaniu barażowym Falubaz Zielona Góra zremisował z ROW-em Rybnik i ostatecznie utrzymał się w PGE Ekstralidze. Dobry występ w tym spotkaniu zaliczył Grzegorz Zengo(...)
167
Michael Jepsen Jensen triumfował w I rundzie Speedway Diamond Cup rozegranej w francuskim Lamothe Landerron. W biegu finałowym Duńczyk pokonał drugiego na mecie, Grzegorza Zengote (...)
0
Swoje mecze rozgrywała dzisiaj szwedzka Elitserien. (...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
81
Ostatnie towarzyskie spotkanie Polaków udokumentowało siłę jaką dysponują. Mimo absencji dwójki liderów kadry: Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka, Biało-Czerwoni z kwitkiem odesłal(...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, beniaminek ligi Vastervik Speedway pokonał na własnym torze Indianerne Kumla 48:42. (...)
193
Ten mecz z pewnością będzie wyjątkowy dla obu ekip. Razem z Get Well Toruń do Zielonej Góry przyjeżdża Jacek Frątczak, który z Falubazem jest złączony więzami krwi. Z kolei „Myszy”(...)
0
W piątkowy wieczór Fogo Unia Leszno pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Falubazu Zielona Góra w stosunku 56:34. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Leszna był Piotr (...)
71
Półfinał Speedway European Championship w Bałakowie został przerwany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i zły stan toru. Dzisiejsze zawody zostały przełożone na pią(...)
320
Główna Komisja Sportu Żużlowego nominowała zawodników do udziału w półfinałach eliminacji do Speedway Euro Championship 2018. O awans do turnieju, w którym główną nagrodą jest tytu(...)
138
W zbliżającym się coraz większymi krokami sezonie 2018, po sześciu latach rozłąki do swojego macierzystego klubu powraca Grzegorz Zengota. Popularny Zengi w między czasie zdołał zd(...)
433
W dniu dzisiejszym klub Fogo Unia Leszno poinformowała, że jego szeregi opuszcza Grzegorz Zengota. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com