Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
INNE - Wiadomości
199
Drużyna Kangurów triumfowała w 5 edycji Meczu Narodów rozgrywanych na Moto Arenie w Łodzi. Drugie miejsce zajęła ekipa Europejska, zaś trzecie Orłów. Czwarte miejsce przypadło dla (...)
86
Już w czwartek 8 września stadion przy Hallera 4 gościć będzie cztery najlepsze zespoły młodzieżowe w Polsce. Nasz klub będzie gospodarzem 2. Finału Drużynowych Mistrzostw Polski J(...)
205
Do 28 września trwa głosowanie w ramach Szczakieli 2022, natomiast w październiku w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala PGE Ekstraligi podczas, której zostaną rozdane nagrody. O (...)
284
W środę w Częstochowie po jednej serii startów został przerwany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Powodem były opady deszczu, które negatywnie wpłynęły na stan (...)
101
O godzinie 17:30 1 Września na torze w Rzeszowie, odbędzie się turniej o Puchar Okręgu PZM. W zawodach wystartuje 16 polskich juniorów w 20 biegowym turnieju.(...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
67
Gospodarze, SC Żarnovica z dorobkiem 29 punktów okazała się niegościnna i wygrała międzynarodowy turniej o Puchar Przyjaźni, odbywany w Żarnovicy.(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)
1097
FIM Speedway World Cup, czyli Drużynowy Puchar Świata, powróci następnego lata we Wrocławiu na legendarnym Stadionie Olimpijskim. Wyczekiwany przez fanów turniej zostanie reaktywow(...)
221
Ludwiczak zwycięzcą cyklu(...)
102
Żarnovica będzie gościła młodych zawodników z Europy. Będą Oni walczyć o pięć miejsc premiujących awansem do finału, który odbędzie się w Węgierskim Nagyhalasz.(...)
195
Na trwającym właśnie w Bukareszcie Kongresie FIM Europe na funkcję Prezydenta FIM Europe wybrany został Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego.(...)
298
Tai Woffinden już od ponad 10 lat reprezentuje barwy wrocławskiej Sparty! Właśnie z tej okazji trzykrotny indywidualny mistrz świata organizuje swój testimonial - wielką żużlową im(...)
101
W związku z zapisami Regulaminu Szkoleniowego PZM postanowiono wprowadzić nowy cykl rozgrywek drużynowych – Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc. (...)
106
Pod koniec miesiąca bo 28 Czerwca, na torze w Linköping poznamy najlepszego żużlowca Szwecji, bowiem w ten dzień rozgrywane będą Indywidualne mistrzostwa Szwecji. Tytułu bronić bę(...)
0
W dniu dzisiejszym na kilka godzin przed meczem Moje Bermudy Stali Gorzów na Stadionie im. Edwarda Jancarza odsłonięta została pamiątkowa tablica ku czci byłego żużlowca gorzowskie(...)
107
Znana jest już pełna lista uczestników tegorocznego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. W tym sezonie nastąpiła znacząca zmiana i odbędą się trzy rundy finałowe. Wiadomo już, (...)
102
Dawid Grzeszczyk z Motoru Lublin zwyciężył w 6. rundzie Pucharu Ekstraligi 250cc. Drugie miejsce zajął Mikołaj Krok ze Stali Gorzów. Na najniższym stopniu podium stanął Szymon Ludw(...)