Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INNE - Wiadomości
131
Ambitne plany Żużlowej Reprezentacji Polski na rok 2022(...)
334
Jacek Frtączak - To główny faworyt. Oni muszą wygrać, ale …(...)
102
Eliminacje do GP i IMŚJ w Czechach(...)
104
Justin Sedgmen wygrywa Solo Spectacular & Jack Young Cup(...)
205
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego powołał dzisiaj 12 zawodników, którzy w zbliżającym się sezonie reprezentować będą biało-czerwone barwy.(...)
121
Inauguracja czeskiej Extraligi w kwietniu!(...)
104
Rohan Tungate wygrywa w turnieju Darcy Warda!(...)
126
Srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz Speedway of Nations Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w prestiżowym od lat 87 Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najle(...)
127
Na torze w Kurri Kurri rozegrano mistrzostwa Południowej Walii. W zawodach triumfował Jack Holder. Natomiast na torze Olimpic Park Mildura w zawodach Phil Crump Solo Classic triu(...)
5
Redakcja portalu ZUZELEND.COM wszystkim czytelnikom, współpracownikom oraz przyszłym sponsorom życzy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyś(...)
2
3 lata temu
Redakcja portalu żużlowego ZUZELEND.COM chce złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, kibicom, zawodnikom, trenerom, działaczom ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.(...)
115
Szkoleniowiec Reprezentacji Danii, Hans Nielsen przedstawił skład z jakiego będzie korzystał w przyszłym roku. Dużym zaskoczeniem jest zapewne brak w szerokiej kadrze Nielsa Kryst(...)
101
Wielokrotny reprezentant Szwecji, Linus Sundstoem, który wciąż dochodzi do siebie po poważnej kontuzji kręgosłupa oznajmił dzisiaj o zakończeniu swojej 15-letniej kariery żużlowej.(...)
535
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Peter Craven Memorial na torze National Speedway Stadium w Manchesterze. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. Za nim uplasowali się Rya(...)
125
Wczorajszy upadek w biegu 13 oraz padający deszcz był główną przyczyną przerwania test meczu pomiędzy reprezentacjami Wielkiej Brytanii oraz Polski.(...)
101
Reprezentacja Wielkiej Brytanii pokonała na torze The Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow Reprezentację Polski 36:35. Mecz został przerwany kiedy to w biegu 13 na tor upadła cała cz(...)
560
Kevin Fajfer za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował czerwono-czarne barwy Aforti Start Gniezno. (...)
568
Znamy składy na mecz Wielka Brytania - Polska.(...)
550
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)