INNE - Wiadomości
105
Bartosz Smektała triumfował w jubileuszowym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Fredrik Lindgren, zaś na najniżs(...)
55
Przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański w rozmowie z serwisem polskizuzel.pl podsumowuje sezon 2022 w eWinner 1. Ligi i 2. Lidze Żużlowej. (...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
107
Czeski żużlowiec zajął 2. miejsce w FIM SGP2. Świeżo upieczony wicemistrz Świata, w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl, podsumował swój występ w cyklu, ostatni juniorski sezon w je(...)
108
Już 9 Października, zakończy się sezon żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnicy powalczą w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy już dziewięciu uczest(...)
481
Bartłomiej Kowalski wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, które niestety po biegu 14 ze względu na padający deszcz musiały zostać zakończone. Drugie miejsce zajął Wiktor Przyjems(...)
101
Główna Komisja Sportu Żużlowego, wydała nowy komunikat. W tym komunikacie możemy dowiedzieć się o nowym terminie ostatniego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.(...)
110
Kacper Mania z Unii Leszno wygrał ostatnią, III rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski(...)
227
Ukrainiec, Marko Levishyn zwyciężył na praskiej Markecie w Memoriale Lubosa Tomicka. Drugie miejsce w pięcioosobowym finale zajął Eduard Krcmar, zaś trzecie Jan Kvech. (...)
602
Daniel Bewley zwyciężył w 74 Zlatej Prilbie miasta Pardubice. Brytyjczyk pokonał zawodnika gospodarzy Vaclava Milika oraz trzeciego Rasmusa Jensena.(...)
110
Norick Bloedorn triumfował w 48 edycji Zlatej stuhy na torze w czeskich Pardubicach. Tuż za Niemcem w biegu finałowym przyjechał Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podi(...)
104
Jutro na torze w Częstochowie, miał odbyć się ostatni z czterech finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, został on jednak przełożony na inny termin.(...)
199
Drużyna Kangurów triumfowała w 5 edycji Meczu Narodów rozgrywanych na Moto Arenie w Łodzi. Drugie miejsce zajęła ekipa Europejska, zaś trzecie Orłów. Czwarte miejsce przypadło dla (...)
86
Już w czwartek 8 września stadion przy Hallera 4 gościć będzie cztery najlepsze zespoły młodzieżowe w Polsce. Nasz klub będzie gospodarzem 2. Finału Drużynowych Mistrzostw Polski J(...)
205
Do 28 września trwa głosowanie w ramach Szczakieli 2022, natomiast w październiku w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala PGE Ekstraligi podczas, której zostaną rozdane nagrody. O (...)
284
W środę w Częstochowie po jednej serii startów został przerwany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Powodem były opady deszczu, które negatywnie wpłynęły na stan (...)
101
O godzinie 17:30 1 Września na torze w Rzeszowie, odbędzie się turniej o Puchar Okręgu PZM. W zawodach wystartuje 16 polskich juniorów w 20 biegowym turnieju.(...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
67
Gospodarze, SC Żarnovica z dorobkiem 29 punktów okazała się niegościnna i wygrała międzynarodowy turniej o Puchar Przyjaźni, odbywany w Żarnovicy.(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)