INNE - Wiadomości
0
Juniorzy Stali Gorzów oraz Dospel Włókniarza Częstochowa wygrali VII rundę fazy finałowej Ligi Juniorów rozgrywanych na torze w Zielonej Górze. Trzecie miejsce przypadło gospodarzo(...)
0
Już dzisiaj najlepsi ekstraligowi juniorzy zaprezentują się na SPAR Arenie w Zielonej Górze podczas Ligi Juniorów. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18:00.(...)
0
W najbliższy czwartek na torach w Opolu, Łodzi oraz Lublinie zostaną rozegrane eliminacje do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytuł najlepszego juniora w Polsce w ub(...)
0
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie rozegrana została VI runda fazy finałowej Ligi Juniorów. Zwycięstwo odnieśli juniorzy częstochowskiego Dospelu Włókniarza, wyprzedzając, drugich, m(...)
0
We wtorek 30 lipca 2013r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrana VI runda Ligi Juniorów. Zawody rozpoczną się o godz. 16.00, a wezmą w nich udział młodzi żużlowcy z Gorzowa, Z(...)
0
W sobotę na torze w Mseno rozegrana została kolejka czeskiej I ligi, którą bez większego problemu zwyciężyła ekipa AMK ZP Pardubice. (...)
0
Pomimo tego, że gdańska runda IME wypadła okazale, przedstawiciele firmy One Sport Marketing, organizatora IME wyrazili swoje rozczarowanie zaangażowaniem w całe przedsięwzięcie Wy(...)
0
Wczoraj w Gdańsku na torze Renault Zdunek Wybrzeża rozegrana została pierwsza runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Europy. Kibice zebrani na stadionie i przed telewizorami mogl(...)
0
Enea Ekstraliga podała oficjalne terminy i miejsca rozegrania finałowych turniejów tegorocznej edycji Ligi Juniorów. Młodzi żużlowcy decydujące zmagania rozpoczną 30 lipca w Toruni(...)
0
Żużel na wysokim europejskim poziomie powrócił na stadion gdańskiego Wybrzeża. W sobotę około siedem tysięcy kibiców oglądało inauguracyjny turniej finałowy Indywidualnych Mistrzos(...)
0
Rosjanin Emil Sajfutdinow wygrał w pierwszej rundzie indywidualnych mistrzostw Europy. Faworyt naszego partnera - firmy Betsafe.com w finale pokonał Pedersena, Woffindena i Golloba(...)
0
Za nami trening punktowany z udziałem drużyn LW KMŻ Lublin i KSM-u Krosno, który odbył się w Lublinie. Lepsi okazali się miejscowi. Zawodnicy w czasie tego pojedynku ścigali się na(...)
0
Już dzisiaj na torze w Lublinie o godzinie 18 odbędzie się trening punktowany pomiędzy drużynami LW KMŻ Lublin, a KSM-em Krosno. (...)
0
To wydarzenie elektryzuje fanów czarnego sportu w całej Europie. Wielkimi krokami zbliżają się finały indywidualnych mistrzostw Europy. W tym roku zmagania o tytuł czempiona Stareg(...)
0
Dzisiaj w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej doszło do spotkania pani Minister Joanny Muchy z Drużynowymi Mistrzami Świata na żużlu : Jarosławem Ha(...)
0
Betard Sparta Wrocław oraz Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk awansowały z eliminacji w Ostrowie do finału MPPK, które rozegrane zostaną na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. (...)
0
Drużyna Orła Łódź zwyciężyła na własnym torze eliminacje MPPK, tym samym zapewniając sobie wraz z drugim GKM Grudziądz awans do gorzowskiego finału. (...)
0
Zwycięstwem Unii Tarnów zakończył się półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywany w Krakowie. Do finału oprócz zwycięzców awans uzyskała druga, PGE Marma Rzeszów. (...)
0
Przed nami finał Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Łotwy. W stawce zawodów znaleźli się zawodnicy z Łotwy, Rosji, Finlandii, Danii oraz Polski. Polaków reprezentować będzi(...)
0
Na torze w Gnieźnie rozegrana została III runda MDMP wygrana przez juniorów Unibaxu Toruń. (...)