Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INNE - Wiadomości
0
Po 42 latach reprezentacja Polski wreszcie wygrała Mistrzostwa Świata w jeżdżeniu parowym. Drugie miejsce zajęli Rosjanie, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Duńczycy.(...)
0
Wczoraj na Motoarenie w Toruniu rozegrane zostały zawody Eurosport Speedway Best Pairs. Po wielu latach przerwy najlepsze parowe ściganie wróciło na żużlowe tory. Dla Polaków dod(...)
0
W sobotni wieczór na Motoarenie w Toruniu odbył się turniej Eurosport Speedway Best Pairs. Zawody te zwyciężyła reprezentacja Polski z dorobkiem 48 punktów. Drugie miejsce zajęła d(...)
0
Gdańsk (Polska), Togliatti (Rosja), Gorican (Chorwacja) i Rzeszów (Polska). W tych miastach odbędą się tegoroczne finały Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Champio(...)
0
Zapraszamy Państwa na relację na żywo z Eurosport Speedway Best Pairs. Zawody na toruńskiej Motoarenie rozpoczną się o godzinie 19:00.(...)
0
Jeden z najniebezpieczniejszych, ale zarazem najwspanialszych sportów na świecie. To właśnie w tej dyscyplinie my, Polacy, jesteśmy światową potęgą.(...)
0
42 lata kibice w Polsce czekają na kolejny sukces biało-czerwonych w międzynarodowym ściganiu parowym. 8 czerwca na Motoarenie w turnieju Eurosport Speedway Best Pairs "Orły" będą (...)
0
Andrej Lebiediew nie dał szans rywalom i z kompletem punktów zwyciężył w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanym na torze w Pile. Pozostałe miejsca na podiu(...)
0
Już w najbliższą sobotę na torze w Pile odbędzie się jeden z półfinałów juniorskiego czempionatu na Starym Kontynencie. W zawodach wystąpi czterech Polaków. Kibice zobaczą również (...)
0
O godzinie 15:00 w najbliższą sobotę pilski tor gościć będzie półfinalistów Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. O godzinie 10:00 tego samego dnia planowany jest oficjalny tr(...)
0
Fatalnym w skutkach upadkiem zakończył się dla Thomasa Jonassona wtorkowy mecz w lidze szwedzkiej. THJ najprawdopodobniej ma złamane żebra.(...)
0
Już 8 czerwca na toruńskiej MotoArenie Eurosport Speedway Best Pairs - turniej organizowany jako próba odrodzenia parowych mistrzostw świata. Promocja tego wydarzenia realizowana n(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym czytamy, iż nowy termin półfinału Srebrnego Kasku w Grudziądzu rozegrany zostanie 21 czerwca, natomiast odwołany (...)
0
W sobotę nasza młodzieżowa reprezentacja zdecydowanie wygrała półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywany na torze w Gdańsku.(...)
0
Trzech reprezentantów naszego kraju - dwóch zawodników Unibaxu Toruń: Igor Kopeć-Sobczyński i Adam Rembeza oraz broniący barw GUKS Speedway Wawrów Marcel Studziński - wystartuje w (...)
0
Wczoraj w Toruniu odbyła się konferencja prasowa Reprezentacji Polski przed zawodami Eurosport Speedway Best Pairs, które 8 czerwca odbędą się na MotoArenie. Na spotkaniu z dzienni(...)
0
Jak już informowaliśmy, o raz kolejny na stadionie w Grudziądzu odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka. (...)
0
Żużlowa superimpreza na MotoArenie zbliża się wielkimi krokami! Już za nieco ponad dwa tygodnie na toruńskim owalu w akcji zaprezentuje się niemal cała światowa czołówka. Udział w (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu Dansk Metal Speedway League Holsted pokonało Munkebo 51:35. (...)
0
Adrian Cyfer z kompletem 9 punktów wygrał półfinał Srebrnego Kasku, który został rozegrany na torze w Lublinie. Zawody zostały przerwane po pierwszej odsłonie wyścigu 15. Powodem b(...)