Wczoraj o 20:30
INNE - Wiadomości
0
Znamy już nową datę przełożonych zawodów Ligi Juniorów w Gnieźnie, które w pierwotnym terminie nie odbyły się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nową datą rozegran(...)
0
Zawody 3. rundy MDMP, które 15 lipca miały odbyć się na torze w Krośnie, zostały oficjalnie przełożone. GKSŻ ustaliła nowy termin tej imprezy na 14 lipca. (...)
0
Na 11 lipca w Grudziądzu zaplanowano zawody Pomorskiej Ligi Młodzieżowej. Niestety czwartkowa impreza została odwołana.(...)
0
Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Tai Woffinden i Grigory Laguta to tylko niektórzy żużlowcy którzy powalczą o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w jeździe na żużlu. Po rozegraniu Ch(...)
0
Tylko dwóch z czwórki Polaków startujących wczoraj w słowackiej Żarnovicy zdołało awansować do finału IME. W finale, który składać się będzie z czterech imprez nasz kraj oprócz Tom(...)
0
W rozegranych wczoraj zawodach w Opolu Młodzieżowa Reprezentacja Polski obroniła tytuł Drużynowych Mistrzów Europy Juniorów. Polacy okazali się wyraźnie lepsi od swoich rywali: Duń(...)
0
Dzisiaj o godzinie 16:00 na opolskim torze rozpoczną się finałowe zmagania o tytuł Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Oprócz Reprezentacji Polski, która jest bezsprzecznym faw(...)
0
12 lat temu
Dziś w Żarnowicy odbędzie się Challange Indywidualnych Mistrzostw Europy. Doszło do zmiany, za Szweda Petera Karlssona wystartuje Maciej Janowski. (...)
0
Organizatorzy Speedway European Championships w imieniu ECB (European Championship Bureau), które zrzesza przedstawicieli One Sport oraz członków FIM Europe, przyznali piątą dziką (...)
0
Grupa południe rozegrała dzisiaj we Wrocławiu czwartą rundę Ligi Juniorów. Zwyciężyła młodzieżowa ekipa gospodarzy pokonując drugiego Włókniarza Częstochowa oraz Stelmet Falubaz Zi(...)
0
Juniorzy Unibaksu Toruń okazali się najlepsi w IV rudzie Ligi Juniorów w Lesznie. Wyprzedzili oni jednym punktem drużynę z Gorzowa. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Gniezna. Gosp(...)
0
Na 11 lipca zaplanowano rozegranie przełożonych zawodów półfinałowych Brązowego Kasku. Pierwotnie imprezy w Ostrowie i Krakowie miały odbyć się 25 czerwca, jednak złe warunki pogod(...)
0
Unibax Toruń świetnie radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach Enea Ekstraligi. Toruńscy fani czarnego sportu już niedługo mogą mieć jeszcze więcej powodów do zadowolenia. (...)
0
Już dziś w Lesznie kolejne zawody Ligi Juniorów. Po wczorajszym odwołaniu imprezy w Gnieźnie drużyny z Grupy Północ powalczą o zwycięstwo w IV rundzie tych rozgrywek. (...)
0
Juniorzy Stelmet Falubazu Zielona Góra zwyciężają w III rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zdobyli juniorzy Betard Sparty Wrocław, a na na(...)
0
Dzisiaj na torze w Gnieźnie miała odbyć się III runda Ligi Juniorów. Zawody te zostały odwołane po intensywnych opadach w Gnieźnie. (...)
0
Dziś o godzinie 10:00 na PGE Arenie odbyła się konferencja prasowa poświęcona inauguracyjnemu turniejowi IME, który rozegrany zostanie 27 lipca w Gdańsku. (...)
0
Już dzisiaj i jutro na czterech torach żużlowych odbędą się dwie kolejne rundy Ligi Juniorów. Dzisiejszego popołudnia młodzieżowcy ścigać się będą w Gnieźnie i Zielonej Górze. Prez(...)
0
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Pile. Miejsca na podium zajęli też Kacper Gomólski i Andrzej Lebiediew. (...)
0
Zespół Niemiec okazał się najlepszy w rozgrywanym dzisiaj na torze Herxheim finale Mistrzostw Europy Par. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Polski, a trzecie dla Ukrainy, któr(...)