Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INNE - Wiadomości
0
Zaplanowany na dzisiaj finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów z powodu złego stanu toru po przeszło dwudniowych opadach został odwołany.(...)
0
Polski duet Jerzy Szczakiel - Andrzej Wyglenda wywalczył dla naszego kraju jedyne jak dotychczas Mistrzostwo Świata Par. Wydarzyło się to 1971 roku na torze w Rybniku. W sezonie 20(...)
0
Zwycięstwem Juricy Pavlica zakończył się dzisiejszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy, który został rozegrany na torze w węgierskim Debreczynie. Skład podium uzupełnili Rob(...)
0
Tomasz Gollob w towarzyskim meczu Polska ? Rosja zdobył 12 punktów. Nasz rozmówca opowiada nam o tym co poczuł, gdy został bardzo miło przywitany w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
0
Tylko ciepłe słowa płyną w stronę ostrowskich działaczy i prezydenta miasta Ostrowa. Po meczy towarzyskim Polska ? Rosja wywiad dla portalu ZE.com udzielili Jarosław Hampel, Marek (...)
0
Wynikiem 51:42 zakończył się towarzyski mecz Polska Rosja. Pojedynek ten rozgrywany był na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zasiadło 11 tysięcy kibiców cza(...)
0
Zwycięstwem Josefa Franca zakończył się wtorkowy turniej Marketa Open, rozegrany na torze w Pradze. Na podium stanęli także Vaclav Milik oraz zawodnik naszego portalu Andriej Kudri(...)
0
Już jutro 1 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy reprezentacja Polski i Rosji. Prezentujemy państwu zapowiedź tego arcyciek(...)
0
W najbliższą sobotę, tj. 4 maja, na torze w Opolu odbędzie się finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Początek turnieju o godzinie 15.(...)
0
Reprezentacja Danii zwyciężyła w niedzielnym półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, który został rozegrany na torze w Neustadt/Donau. Drugie miejsce wywalczyli Australij(...)
0
Sebastian Ułamek i Mariusz Puszakowski z powodzeniem wystąpili w półfinale Mistrzostw Europy Par. Polski duet zajął pierwsze miejsce w zawodach w węgierskim Miszkolcu i obok reprez(...)
0
Po zakończonych zawodach Złotego Kasku w Rawiczu wypowiedzi dla naszego portalu udzieli trenerzy: Rafał Dobrucki oraz Marek Cieślak. Zawodnicy: Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Pr(...)
0
Wczoraj w Rawiczu odbył się finał Złotego Kasku. Dzięki temu turniejowi można zakwalifikować się do eliminacji Grand Prix. Trudny tor w Rawiczu potrafi sprawiać kłopoty wielu żużlo(...)
0
Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończył się Finał Złotego Kasku, który był rozgrywany dziś na torze w Rawiczu. Zawodnik Unii Tarnów zwyciężył z trzynastoma punktami na koncie. Na(...)
0
Znakomite wyniki na początku sezonu notują bracia Grigorij i Artiom Łagutowie. Obaj są podporami swoich drużyn w polskiej Ekstralidze. Waleczni Rosjanie wystąpią także 8 czerwca w (...)
0
Już dziś o godzinie 17:00 na torze w Rawiczu turniej finałowy Złotego Kasku. Stawką zawodów jest awans do międzynarodowych eliminacji cyklu Grand Prix 2014.(...)
0
Eurosport Speedway Best Pairs jest próbą reaktywacji Mistrzostw Świata Par. Na razie będzie to nieoficjalna rywalizacji najlepszych duetów świata. Zawody zostaną rozegrane 8 czerwc(...)
0
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się wtorkowy Finał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Pile. Obok młodzieżowca Fogo Unii Leszno aw(...)
0
Ligowe emocje już za nami, a przed nami Finał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. We wtorek o godzinie 16:00 przy Bydgoskiej pojawią się najlepsi pol(...)
0
Duńczyk Leon Madsen wygrał rozgrywany wczoraj na torze w Czerwonogradzie (Ukraina) I półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)