Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
0
Janusz Kołodziej z kompletem zwycięstw zwyciężył rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew.(...)
103
Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Krośnie . Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Tobias(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
109
Betard Sparta Wrocław wygrała w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy w stosunku 47:43.(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
151
Janusz Kołodziej przez kolejny reprezentował będzie nadal barwy leszczyńskiej Fogo Unii. (...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
99
Fogo Unia Leszno w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała zespół Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie od początku do końca dominowali w(...)
111
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszyc(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł w Pradze swoje pierwsze zwycięstwo w cyklu Speedway Grand Prix. Popularny Koldi ma już na swoim koncie wiele ważnych wygranych zawodów m.in. trzykrotnie st(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Janusz Kołodziej podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie był jednym z liderów Fogo Unii Leszno. Zawodnik podczas pojedynku wywalczył 10 i dwa bonusy. Wielu kibiców Janusza Ko(...)