JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zainaugurowano rozgrywki PGE Ekstraligi. W drugiej kolejce Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze Fogo Unię L(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą kolejką PGE Ekstraligi w której zmierzą się zespoły z Leszna oraz Krosna. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
0
O przygotowaniach do sezonu Fogo Unii Leszno na łamach Radia Elka opowiadali Piotr Baron, Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Goście Michała Koniecznego przyznali, że trenują n(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
355
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór rywalizowała w ćwierćfinale PGE Ekstraligi z Motorem Lublin. Zawodnicy gości okazali się lepsi i przed rewanżem mają osiem punktów zaliczki, co (...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
196
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)