JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
103
Fogo Unia Leszno niedzielne popołudnie rozegrała spotkanie z truly.work Stalą Gorzów i odniosła zwycięstwo w stosunku 51:39. Jednym z liderów leszczyńskiego zespołu był Janusz Koło(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Mimo, że leszczynianie byli osłabieni kontuzją Jarosława Hampel, to udał(...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
5
Gościem w #NieWyraźnie o Sporcie, Macieja Pawlika jest stały uczestnik tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix, Janusz Kołodziej. Popularny Koldi opowiada o przedsezonowych oczekiw(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
132
Od przyszłego sezonu Janusz Kołodziej będzie stałym uczestnikiem Grand Prix. Będzie to dla niego powrót do żużlowej elity. Czy wyciągnął wnioski? I jaki był dla niego mijający sezo(...)
0
28 maja 2016 zmarł Krystian Rempała, po tym jak 4 dni wcześniej uderzył głową o tor podczas spotkania ROW – u Rybnik z Unią Tarnów. (...)
50
Wielki żużel wrócił do „Kotła czarownic”. (...)
73
Fogo Unia Leszno podejmowała w niedzielny wieczór zespół MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie zwyciężyli przed własną publicznością w stosunku 50:40, a poza punktami za zwycięstwo(...)
129
Janusz Kołodziej podczas sobotniego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył brązowy medal, a zawody zakończył za plecami Piotra Pawlickiego i Macieja Janowskiego. (...)
11
6 lat temu
W sobotnie wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka Piotr Pawlicki wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a na najniższym st(...)
2
Piotr Pawlicki przed chwilą sięgnął po złoto Indywidualnych Mistrzostw Polski na swoim domowym torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzecie(...)
0
Zwycięstwem Janusz Kołodzieja zakończyły się wczorajsze zawody Grand Prix Challenge w Landshut. Zawodnik po ośmiu latach przerwy wraca do rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
65
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na torze w Częstochowie. Drugie miejsce zajął Maksym Drabik, a na najniższym stopniu(...)