Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KAMIL BRZOZOWSKI - Wiadomości
101
Trener młodzieży Arged Malesa Ostrów, Kamil Brzozowski podsumował ostatnie tygodnie w swoim klubie opowiadając o zaletach U24 Ekstraligi, sukcesie w nowych rozgrywkach i formacji j(...)
913
Kamil Brzozowski trenerem U24 w Arged Malesie Ostrów Wielkopolski na sezon 2022(...)
500
Kamil Brzozowski zasili drugoligowy OK Bedmet Kolejarz Opole, mającego pierwszoligowe aspiracje w nadchodzącym roku.(...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
152
Poza torem niezwykle spokojny i cichy, lecz gdy tylko założy kask i wyjedzie na tor pokazuje swoje drugie oblicze. Kamil Brzozowski, bo o nim mowa, w ubiegłym sezonie czołowy zawod(...)
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
162
Budowa składu rozpoczęła się od kapitana!(...)
35
Power Duck Iveston PSŻ Poznań wysoko wygrał z ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz w pierwszym meczu finałowym, którego stawką jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Na gorąco po spotkaniu sw(...)
1
W niedzielę Kamil Brzozowski wziął udział w 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. Niestety dla zawodnika, musiał przedwcześnie zakończyć turniej. W biegu 8. brał (...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
169
W Lany Poniedziałek o godzinie 15.00 w Poznaniu odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. (...)
28
Po dwóch kolejkach ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz z 3 punktami jest liderem 2. Ligi Żużlowej. (...)
488
Dzisiejszego dnia ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz rozpoczęła przedsezonowe przygotowania. Zgrupowanie będzie trwało 3 dni w Uzdrowisku Wieniec - Zdrój. Na początku zorganizowano konfe(...)
9
W obozie przy Sportowej 2 zaczyna się lepszy okres.(...)
154
Patryk Dolny oraz Kamil Brzozowski zdecydowali sie przedłużyć kontrakty z TŻ Ostrów Wielkopolski. (...)
0
O ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków, jeszcze dziś wyjedziemy na tor - zapowiadają w Ostrowie Wielkopolskim, zapraszając jednocześnie wszystkich kibiców na stadion. (...)
102
Po dwóch latach pobytu w zespole Wybrzeża Gdańsk, Kamil Brzozowski postanowił powrócić do do Ostrowa, gdzie chciałby powrócić do formy z końca sezonu 2014, kiedy to dysponował dobr(...)
103
Każdy klub podpisuje kontrakty. Ekipa z Ostrowa właśnie podpisała trzeci. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com