LEON MADSEN - Wiadomości
0
Leon Madsen zajął szóste miejsce podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zdobył dziewięć punktów i obecnie zajmuje drugi(...)
0
Zwycięstwem Leona Madsena zakończyła się runda SEC w Rybniku. Duńczyk wygrał po raz trzeci z rzędu i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.(...)
264
Duńczyk, Leon Madsen wygrał drugi finał Tauron SEC, który rozegrano na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce przypadło jego rodakowi Mikkelowi Michelsenowi, zaś na trzeci stopniu podi(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa dogadał się z Leonem Madsenem w sprawie startów w sezonie 2020. Duńczyk jest drugim zawodnikiem "Lwów" po Pawle Przedpełskim, który zawarł porozumienie(...)
28
Leon Madsen znalazł się w trójce najlepszych zawodników na świecie ubiegłego sezonu. Kapitan Włókniarza Częstochowy Leon Madsen przyznaje, iż oczekiwania w klubie rosną.(...)
207
Trzy najbliższe sezony Leon Madsen spędzi w częstochowskim Włókniarzu. Dzięki temu klub z Częstochowy włączyć ma się do walki o najcenniejsze medale PGE Ekstraligi.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
122
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4. Finałowego turnieju Tauron SEC w Chorzowie. Zwycięzcą turnieju został Mikkel MIchelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Paweł (...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
119
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)