Wczoraj o 20:30
LEON MADSEN - Wiadomości
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
176
Leon Madsen wygrał drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się w Toruniu. Duńczyk zdobył 15 punktów i zajmuje drugiej miejsce w klasyfikacji pr(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
286
Duński as Leon Madsen mówi, że jego kłopoty z plecami nieco ustąpiły podczas przygotowań do SGP Polski we Wrocławiu w sobotę. Madsen w cuglach wygrał sobotnią rundę cyklu SEC w Tor(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
9
W niedzielnej konfrontacji w Częstochowie miejscowy klub pokonał Stelmet Falubaz 51:39. Liderem w zespole gospodarzy był Leon Madsen, który kilkadziesiąt godzin wcześniej uzgodnił (...)
16
Duńczyk Leon Madsen przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował barwy forBET Włókniarza Częstochowa. O przedłużeniu kontraktu lidera drużyny spod Jasnej Góry dowiedzieliśmy s(...)
1
Duńczyk, Leon Madsen debiutując w Warszawie jako stały uczestnik cyklu Grand Prix triumfował na Stadionie Narodowym wyprzedzając w biegu finałowym Fredrika Lindgrena, Patryka Dudka(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
107
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w treningu punktowanym ekipę Betard Sparty Wrocław 49:41. W drużynie gospodarzy fantastycznie pojechała trójka liderów. Wśród gości najjaśniejs(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
1035
Kolejny rok Leon Madsen będzie reprezentował Włókniarz Częstochowę. W ubiegłym sezonie był najlepszym zawodnikiem zespołu spod Jansje Góry i ze swoją śdnią uplasował się na drugiej(...)
4
Narodowość a obywatelstwo. Różnica?(...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)