LEON MADSEN - Wiadomości
308
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Leon Madsen: Moją drugą pasją jest lotnictwo (...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 24:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W hitowo zapowiadającym się spotkaniu 2. kolejki PGE Ekstraligi, Motor Lublin, po fenomenalnym spotkaniu, pokonał Włókniarz Częstochowa 47:43. Bohaterem spotkania został Maksym Dra(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Dań Bewley(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
0
Leon Madsen to obecny wicemistrz Europy i Świata. Stoczył wyrównaną walkę w niedawno zakończonym cyklu SEC. To już jednak za nim. Teraz przed nim jest walka o złoto w cyklu Grand P(...)
102
Ostatnie występy Leona Madsena były dalekie od ideału. Wicemistrz Świata przyznał, że ostatnio zmagał się niedyspozycją. Liczy jednak, że już w piątek podczas meczu w PGE Ekstralid(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)