Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Nowy sezon Brytyjskiego Speedwaya rozpocznie się zgodnie z planem w najbliższą sobotę. Na torze w Scunthorpe odbędzie się coroczny, charytatywny turniej Ben Fund Bonanza. W międ(...)
0
Scott Nicholls wraca do Peterborough Panthers. Brytyjczyk ma zastąpić Bradleya Wilsona-Dean'a, który zamierza skorzystać z rad chirurga i wziąć półroczny rozbrat z żużlem. Wszystko(...)
0
Neil Vatcher w pozytywnych słowach wypowiadał się na temat zeszłotygodniowego trzydniowgo obozu w Isle of Wight, w którym udział wzięła przyszłość brytyjskiego żużla. Udział wzięł(...)
0
Podczas zeszłotygodniowego obozu szkoleniowego dla brytyjskich juniorów rozlosowano grupy w jakich zawodnicy powalczą w eliminacjach do tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytan(...)
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
0
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
3
Ciąg dalszy etapu ożywiania ligi angielskiej. Kluby Premiership mają wystawić drużyny w lidze juniorów celem wyłonienia nowych talentów na Wyspach Brytyjskich.(...)
111
Sensacyjne wiadomości docierają do nas z Wysp Brytyjskich. Jason Crump, 3 - krotny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu, który zawodową karierę zakończył w 2012 roku mając 37 lat, o(...)
0
Kapitan Ipswich Witches, Danny King, mówi, że Danny Ayres będzie w myślach zespołu przez cały sezon.(...)
0
Brytyjski zawodnik Steve Worrall przyznaje, iż czuje się jakby odzyskał lewą nogę po tym jak tej zimy usunięto z niej blachy. Były wicemistrz Anglii doznał paskudnego złamania na p(...)
0
Władze brytyjskiego żużla chcąc zwiekszyć atrakcyjność tego sportu, którego popularność z różnych powodów jest pod przysłowiową kreską, wdrażają w życie nowe pomysły, związane w du(...)
2
2 lata temu
Bardzo smutne wieści nadeszły z Wysp Brytyjskich. Dzisiaj zmarł w wieku 34 lat Danny Ayres.(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
0
Duński żużlowiec Thomas Jorgensen, zawodnik m.in. King`s Lynn czy Scunthorpe powrócił na tor po okresie rehabilitacji. Podczas jazd próbnych na Eddie Wright nie czuł żadnych dolegl(...)
19
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdo(...)
0
Na niedzielę 15 marca o godzinie 14.00 zaplanowano turniej Ben Found Bonanza, który odbędzie się w Scunthorpe. Tradycyjnie impreza ma za zadanie zebrać fundusze dla kontuzjowanych (...)
0
Prawdopodobnie do końca roku powinna zakończyć się modernizacja na Robins Abbey Stadium. Landlords Gaming International otrzymało pozwolenie od gminy na podjęcie prac.(...)
39
Zespoły brytyjskiej ligi żużlowej będą miały okno transferowe w czasie trwania ligowych rozgrywek na trochę innych zasadach.(...)
9
W II połowie lutego odbędzie się obóz dla brytyjskich żużlowców do 21. roku życia. Organizatorem będzie angielski klub Isle of Wight, którego promotorem jest Barry Bischop.(...)
38
Włoska gwiazda Nicolas Covatti czuje się jak u siebie w domu po tym, jak znów wrócił do Ipswich po nieudanej adaptacji do toru w Poole w sezonie 2019. Uczestnik Monster Energy FIM (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com