LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
159
W czwartkowy wieczór na Adrian Flux Arena miejscowy Kings Lynn Stars pokonało Peterborough Phanters 54:36(...)
0
Wolverhampton Wolves w dzisiejszym meczu angielskie Premiership pokonał Sheffield Tigers 50:40.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Leicester Lions w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Informacja o potencjalnym zamknięciu Wolverhampton Speedway z końcem tego sezonu zszokowała nie tylko lokalną społeczność Wolverhapton Wolves lecz również włodarzy British Speedway(...)
0
We czwartkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich rozegrano trzy spotkania angielskiej Premiership.(...)
0
Stało się to o czym mówiło się od paru dni. Duński weteran żużlowych torów Nicki Pedersen, rozwiązał kontrakt kontrakt z Peterborough Panthers, nad czym ubolewają kibice Panter.(...)
0
W meczu angielskiej Premiership Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Kings Lynn Stars 56:34.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w meczu inaugurującym sezon w angielskiej Premiership 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Meczem pomiędzy Sheffiel Tiger a Belle Vue Aces zainauguruje sezon Premiership na brytyjskich Wyspach. Ubiegłoroczne rozgrywki zakończyły się Wielkim Finałem, gdzie wystąpiły te sa(...)
0
Niestety nie dojdzie do skutku planowany na dzisiejszy wieczór Memoriał Petera Cravena na torze The National Speedway Stadium w Manchesterze.(...)
126
20 Marca, w Manchesterze zawodnicy ucztą pamięć zmarłego w 1963 roku, dwukrotnego indywidulanego mistrza świata tego dnia odbędzie się 28. Memoriał Petera Cravena. (...)
3
Brytyjska Premiership wstaje z kolan. Kontrakty w tej lidze podpisało wielu klasowych zawodników a najnowszym z nich jest indywidualny mistrz świata z lat 2003,2004 oraz 2007, Nick(...)
140
Po 12 latach do startów w Premiership, wraca Emil Sajfutdinow. Był dwukrotny indywidulany mistrz świata juniorów w sezonie 2023, będzie startował dla Ipswich Witches.(...)
1
Do rozpoczęcia sezonu w angielskiej Premiership pozostało nieco ponad trzy miesiące.(...)
0
Duńska gwiazda Niels-Kristian Iversen, został nowym zawodnikiem Peterborough Panthers. Iversen to już czwarty zawodnik w tali promotora Carla Johnsona.(...)
118
Jason Doyle, spędzi drugi rok z rzędu spędzi w Premiership, były Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Ipswich Witches.(...)
104
King's Lynn Stars, podczas ostatniego meczu ligowego, pochwaliło się uzgodnieniem warunków z Frederikiem Jakobsenem na starty w brawach King's Lynn Stars, na rok 2023.(...)