Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na wyjeździe Leicester Lions w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Peterborough Phanters w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Nick Moriss za nie poddanie się badaniom dopingowy 12 lipca po meczu na torze Birmingham Speedway naruszył szereg przepisów SCB.(...)
5
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final - Manchester. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. Za nim uplasowali się Steven Worrall oraz Ben Barker. Na czwartym mie(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Patryk Wojdyło, podpisał kontrakt z klubem który na co dzień startuję w Sports Insure Premiership. Jest to przedostatnia drużyna w tabeli Peterborough Panthers.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Remisem 45:45 zakończyło się dzisiejsze spotkanie angielskiej Sports Insere Premiership pomiędzy Wolverhampton Wolves a Peteborough Phanters. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Nick Morris, został zawieszony na 30 dni przez Speedway Control Bureau. Powodem zawieszenia jest odmowa badania antydopingowemu.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
52
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com