Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
19
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdo(...)
0
Na niedzielę 15 marca o godzinie 14.00 zaplanowano turniej Ben Found Bonanza, który odbędzie się w Scunthorpe. Tradycyjnie impreza ma za zadanie zebrać fundusze dla kontuzjowanych (...)
0
Prawdopodobnie do końca roku powinna zakończyć się modernizacja na Robins Abbey Stadium. Landlords Gaming International otrzymało pozwolenie od gminy na podjęcie prac.(...)
39
Zespoły brytyjskiej ligi żużlowej będą miały okno transferowe w czasie trwania ligowych rozgrywek na trochę innych zasadach.(...)
9
W II połowie lutego odbędzie się obóz dla brytyjskich żużlowców do 21. roku życia. Organizatorem będzie angielski klub Isle of Wight, którego promotorem jest Barry Bischop.(...)
38
Włoska gwiazda Nicolas Covatti czuje się jak u siebie w domu po tym, jak znów wrócił do Ipswich po nieudanej adaptacji do toru w Poole w sezonie 2019. Uczestnik Monster Energy FIM (...)
3
Trwają Indywidualne Mistrzostwa Australii na żużlu. Danny Ford z Poole Pirates nie ukrywa, że ten turniej może mieć wpływ na ostateczny skład jego drużyny w nadchodzących rozgrywka(...)
100
Berwick Bandits ogłosiło plany wprowadzenia zmian w geometrii toru Shielfield Park w przyszłym sezonie.(...)
102
"Ondrej i Nick mogą być największymi odkryciami, to znaczy obok Jamesa Wrighta, ale myślę, że naprawdę otworzą oczy kilku osobom, gdy zobaczą, co oni potrafią." - mówi George Engli(...)
1
Trzykrotny mistrz świata Nicki Pedersen jest gotowy na przyjęcie przez brytyjskich fanów i nie martwi go to wracając do ligi angielskiej w sezonie 2020.(...)
7
Riss, były mistrz świata na długim torze, doznał kontuzji w 2019 r. po której już nie ma śladu.(...)
1
Właściciel Wolverhampton Chris Van Straaten ogłosił dziś, iż lojalny Szwed Jacob Thorssell pojedzie na Monmore Green dziewiąty sezon z rzędu.(...)
20
Nicolai Klindt po tym jak Poole zrezygnowało ze startów w Premiership, postanowił zmienić otoczenie. W trwającej przerwie podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Duńczyk wyjaśnił powo(...)
82
Duńczyk, Michael Palm Toft w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy Peterborough Panters.(...)
1
W tym roku Agilia Infrastructure Partners Ltd była głównym sponsorem Redcar Agilia Bears Speedway. Oba podmioty szybko doszły do porozumienia i przedłużyły współprace o kolejny rok(...)
1
3 lata temu
Josh MacDonald zostaje w lidze angielskiej. W drugim swoim sezonie na Wyspach będzie bronił barw Poole Pirates. Tym samym podąża śladami swoich rodaków, którzy także startowali w P(...)
33
Australijczyk zaliczył prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze. U jego progu wraz z rodakiem Jake`em Allenem był bardzo skutecznym zawodnikiem rezerwowym dzięki czemu stał się po(...)
1
Australijczyk Brady Kurtz w sezonie 2020 pojedzie dla Belle Vue i przygotowuje się na całkiem nowe wyzwania po czterech latach w Poole.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
28
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Sheffield Tigers na starty w SGB Premiership w 2020 roku.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com