Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
109
Craig Cook nie jest juz zawodnikiem Gwiazd.(...)
746
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
593
Na inauguracje sezonu Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
238
Belle Vue Aces poinformowało, że zakończony został proces kompletowania zespołu na zbliżający się coraz to większymi krokami sezon w SGB Premiership. Klub potwierdził dwóch ostatn(...)
224
Steve Worrall oraz Charles Wright reprezentować będą barwy Belle Vue Aces w sezonie 2021.(...)
2
Beniaminek Championship League, Plymouth Gladiators odpaliło bombę kontraktową. Do składu zespołu dołączył trzykrotny mistrz świata, Jason Crump.(...)
152
Klub Plymouth Gladiators został oficjalnie potwierdzony przez władze brytyjskiego speedwaya do startów w Championship League w sezonie 2021.(...)
186
Obecny mistrz Wielkiej Brytanii, Rory Schlein, został potwierdzony jako zawodnik Poole Pirates. (...)
160
Sheffield Tgers nie traci czasu w związku z utratą Nickiego Pedersena. Klub poinformował, że doszli do porozumienia z Troy`em Batchelorem.(...)
157
W 2019 roku angielski klub Sheffield ogłosił powrót Nickiego Pedersena do ścigania na Wyspach Brytyjskich. Pandemia koronawirusa w 2020 roku uniemożliwiła strat rozgrywek British S(...)
321
Niezbyt miłe informacje dobiegają z Wysp Brytyjskich. Start w tegorocznym sezonie w tamtejszej lidze odpuścili już Swindon Robins i Somerset Rebels. Mimo tego władze British Speedw(...)
107
Podczas gdy British Speedway planuje wznowić rozgrywki żużlowe w tym sezonie, niespodziewanie o rezygnacji ze startu informuje Swindon Robins. (...)
164
Na jutro było zaplanowane zebrane promotorów klubów z Wielkie Brytanii. Spotkanie zostało przełożone na 14 stycznia. Powodem są ciągłe restrykcje jakie panują na Wyspach z powodu k(...)
1
Władze ligi angielskiej poinformowały o najbliższych planach związanych z sezonem żużlowym w 2021 roku.(...)
103
Po dziesięciu latach startów Todd Kurtz ogłosił zakończenie żużlowej kariery. Todd jest starszym bratem Brady Kurtza. W Polsce startował chociażby w Kolejarzu Rawicz.(...)
0
Brytyjczycy mają za sobą bardzo trudny okres. Liga z powodu pandemii nie wystartowała. Ci, którzy chcieli się ścigać musieli zrobić to albo w Szwecji albo w Polsce. Craig Cook był (...)
0
Z powodu pandemii odwołano żużlowe rozgrywki na Wyspach Brytyjskich. Brak jazdy mocno dał się we znaki żużlowcom. Dla wielu z nich był to czas próby. Jedni próbowali się odnaleźć w(...)
666
Szefowie brytyjskiego żużla próbują lobbować w rządzie Wielkiej Brytanii po tym, jak inne dyscypliny sportu otrzymały wsparcie finansowe na przetrwanie w czasie pandemii.(...)
878
We wczorajszych zawodach British Final najleoszy okazał się Rory Schlein. W biegu finałowym Australijczyk pokonał Richarda Lawsona, Jasona Crumpa i Stevena Worralla.(...)
1081
Włodarze brytyjskiego żużla zdecydowali się przesunąć o 48 godzin British Final i tym samym zawody rozpoczną się w poniedziałek 28 września o godzinie 20:30 czasu polskiego.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com