Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Kings Lynn Stars pokonał dzisiaj na własnym torze Swindon Robins w stosunku 49:40. (...)
6
W jednym z trzech dzisiejszych meczów angielskiej SGB Premiership Poole Pirates po zaciętej walce niemal do ostatniego biegu, pokonało minimalnie Belle Vue Aces.(...)
156
Portal żużlowy ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowanych ligą angielską SGB Premiership do śledzenia na żywo wyników z trzech dzisiejszych spotkań.(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership Ipswich Witches pokonał na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 49:41. (...)
2
Peterborough Panthers pokonał na własnym torze Swindon Robins w stosunku 50:40. (...)
30
Remisem 45:45 zakończyło się spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Kings Lynn Stars Ipswich Witches.(...)
0
Poole Pirates pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 51:39. (...)
54
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership Swindon Robins pokonałona własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 55:35. (...)
0
Pechowo dla Nowozelandczyka zakończyło się wczorajsze spotkanie ligi angielskiej pomiędzy Belle Vue Aces, a jego Peterborough Panthers. Bradley Wilson - Dean złamał obojczyk. (...)
0
W poniedziałkowy wieczór miało dojść do ciekawie zapowiadającego się spotkania SGB Premiership, w którym ekipa Wolverhampton Wolves miała zmierzyć się z Peterborough Panthers. Jedn(...)
0
W środowym spotkaniu brytyjskiej Championship drużyna Birmingham Brummies pokonała minimalnie na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 46:44. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadz(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 52:38. Goście byli bezradni w obliczu bardzo dobrze(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu SGB Premiership ekipa Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 47:43. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i dopiero ostatni (...)
339
W poniedziałek odbędą się dwa spotkania brytyjskiej SGB Premiership. Zapraszamy serdecznie do śledzenia wyników na żywo z tych pojedynków.(...)
23
Peterborough Panters pokonał(a) na wyjeździe Poole Pirates w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
Poole Pirates zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Swindon Robins w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
37
Drużyna Belle Vue Aces pokonała na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 38:52. Było to drugie dzisiejsze zwycięstwo ekipy z Manchesteru nad Wilkami. Ponownie najskuteczniejszy(...)
555
W drugim dzisiejszym spotkaniu Premiership ekipa Poole Pirates pokonała na własnym torze Swindon Robins w stosunku 51:39. Najwięcej punktów dla ”Piratów” zdobył Nicolas Covatti. W (...)
0
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 56:34. Drużynę z Manchesteru do zwycięstwa poprow(...)
0
Do prawdziwego pogromu doszło w innym wczorajszym spotkaniu Championship, w którym Eastbourne Eagles rozbili na własnym obiekcie Berwick Bandits aż 65:25.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com