Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARTIN SMOLINSKI - Wiadomości
13
Pierwszy raz w historii w Ostrowie Wielkopolskim, odbyły się zawody FIM Long Track World Championship. Zawody zakończyły się wygraną Chrissa Harrisa, drugie miejsce zajął Martin Sm(...)
101
Martin Smolinski triumfował w imprezie Night of the Fights rozgrywanej na torze w Cloppenburg. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Timo Lahti, zaś trzecie Matic Ivacic.(...)
238
Kontuzja wyeliminowała Martina Smolinskiego z udziału w sobotnim półfinale Monster Energy Speedway of Nations.(...)
503
Australijczyk, Rohan Tungate po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w całych zawodach będących rundą kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce(...)
106
Trans MF Landshut Devils przystąpi do swojego debiutu w 2.Lidze żużlowej bez lidera, Martina Smolinskiego. (...)
397
Nie lada prezent otrzymał świętujący dziś 26. urodziny Mikkel Michelsen. Reprezentujący barwy Motoru Lublin duński żużlowiec dowiedział się, że wystąpi w tegorocznej walce o tytuł (...)
0
Martin Smoliński przechodzi zabiegi rehabilitacyjne, które mają pomóc wrócić do pełnej sprawności po kontuzji odniesionej 22 maja br. podczas treningu.(...)
62
Na oficjalnym profilu Martina Smolinskiego podano, że zawodnik podczas dzisiejszych jazd treningowych odniósł bardzo poważny upadek.(...)
48
Niemiecki as Martin Smoliński ma nadzieję, że debiutancki sezon w cyklu pomoże mu udanie powrócić w tym roku do mistrzostw świata FIM SGP.(...)
45
Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery. Amerykanin miał podpisany kontrakt w rybnickim ROW – ie a także otrzymał stałą dziką kartę od BSI na straty w cyklu Grand Prix, mimo że ub(...)
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szansę występu w cyklu SGP.(...)
26
Podczas niedzielnej rywalizacji o tytuł IMŚ na długim torze Martin Smoliński doznał kontuzji obojczyka. Dziś zawodnik przejdzie operację zespolenia złamanych kości.(...)
2
Francuz ostatecznie wygrał z przewagą 8 punktów nad drugim Martinem Smolińskim.(...)
258
W półfinałach Stelmet Falubaz musiał radzić sobie bez kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Jego miejsce w składzie zajął Martin Smoliński. W dwumeczu Niemiec zdobył łącznie 5 punktów(...)
33
Zwycięstwem Stelmet Falubazu zakończył się pierwszy pojedynek półfinałowy z Betard Spartą Wrocław w stosunku 48:42. Do dorobku drużyny cztery "oczka" dorzucił Martin Smolinski, któ(...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
0
W minioną niedzielę podczas ostatniej kolejki rundy zasadniczej Nicki Pedersen zaliczył ciężki upadek i nadal przebywa w szpitalu. Duńczyk został już przetransportowany do kliniki (...)
36
W dzisiejszej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix w Abensbergu najlepszy okazał się Martin Smolinski, który zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Aleksandr Łoktajew, a na(...)
161
Z powodu kolizji terminów SEC Challenge z eliminacjami do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, Dominik Kubera postanowił zrezygnować z występu w Nagyhalasz. Jego miejsce zajm(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com