MDMP - Wiadomości
108
Kolejny złoty medal zdobyli dla swojego klubu juniorzy leszczyńskiej Fogo Unii. Młode Byki na torze w Rybniku zdobyli tytuł Młodzieżowych Drużynowych Mistrzów Polski. Srebrny medal(...)
103
Fatalnie zakończyła się zaległa runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane były dzisiaj na torze w Opolu. W biegu 20 (ostatnim) kiedy to zawodnicy pokonywa(...)
0
Pewnym zwycięstwem zielonogórzan zakończyła się dzisiejsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Opolu. Zawodnicy eknator.pl Faluzabaz Zielona Góra na swoim (...)
0
Pewnym zwycięstwem leszczynian zakończyła się dzisiejsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Rawiczu. Zawodnicy Fogo Unii Leszno na swoim koncie zapisali 5(...)
110
Wygraną ekipy z Częstochowy zakończyła się V runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski grupy 1 rozegrana w Gnieźnie. Druga lokaty zajęła drużyna Lokomotivu Daugavpils a trz(...)
0
W najbliższy wtorek na stadionie w Gnieźnie odbędzie się V runda MDMP grupy I. Na torze przy ulicy Wrzesińskiej o punkty rywalizować będą młodzieżowe zespoły SC Lokomotiv Daugavpi(...)
109
Toruński ośrodek żużlowy ma pięknie tradycje w szkoleniu młodzieży. Począwszy od jeżdżącego trenera Marian Rose, poprzez Jerzego Kniazia i Jana Ząbika. W tym roku młodzieżowców w T(...)
4
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Częstochowy, którzy zdobyli(...)
2
Na torze w Krakowie rozegrano dzisiaj 4. rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się wygraną Grupy Azoty Start Unii Tarnów przed KSM Krosno. Na najniżs(...)
104
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Opolu w innym terminie.(...)
101
16 sierpnia (wtorek) odbędą się pierwsze oficjalne zawody organizowane przez GTM Start Gniezno. Na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 zorganizowana zostanie V runda rozgrywek o Młod(...)
0
Wczoraj na stadionie Edwarda Jancarza odbyła się III MDMP, która zakończyła się zwycięstwem gospodarzy. O drugie miejsce w biegu dodatkowym walczyły zaś ekipy z Rybnika i Łodzi. (...)
162
Drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz zwyciężyła przed własną publicznością w trzeciej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajęła ekipa Lokomotiv Daugavpil(...)
5
Zawodnicy z Tarnowa okazali się najlepsi podczas trzeci rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Lublinie, zwycięzcy wywalczyli 39 punktów. Drugie miejsce zajęl(...)
7
Stal Gorzów okazała się najlepsza na własnym torze w III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. (...)
1
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj trzecią rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Najlepsi na stadionie im. Alfreda Smoczyka okazali się zawodnicy miejscowej Fogo Uni(...)
0
Dzisiaj o godzinie 17.00 na torze w Lublinie zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Krakowa, Lublina, Krosna (...)
173
We wtorek o godzinie 16.00 w Lesznie zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Leszna, Opola, Rawicza oraz Piły.(...)
205
We wtorek o godzinie 17.00 w Grudziądzu zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Grudziądza, Torunia, Daugavpil(...)
4
We wtorek o godzinie 16.00 na stadionie im. Edwarda Jancarza zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Łodzi, By(...)