Wczoraj o 20:30
MDMP - Wiadomości
0
Dzisiaj na torze w Gorzowie Wlkp. odbyła się pierwsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli juniorzy z zielonogórskiego Stelmetu Falubaz. Drugie (...)
0
Młodzieżowcy częstochowskiego Włókniarza z dorobkiem 28 punktów zwyciężyli w IV rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która odbyła się na torze dzisiaj 04.08 przy ul(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem WTSu Warszawa zakończyła się dzisiejsza I runda MDMP rozegrana na torze w Gorzowie. Podium uzupełniły drużyny z Zielonej Góry oraz Gniezna. Najlepszym z(...)
0
Już dzisiaj w Opolu i Pile odbędą się kolejne zawody, tym razem w ramach III rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody na torze Kolejarza zaplanowano na godzinę 17:(...)
0
Zgodnie z oficjalnym komunikatem Głównej Komisji Sportu Żużlowego informujemy, że finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski odbędzie się w Bydgoszczy dnia 22 września 2011 (...)
0
Rozegrany w Lublinie półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski zwyciężyła zapewniając sobie awans do finału ekipa Caelum Stal Gorzów Wlkp. Drugie miejsce zajęła WTS Nice(...)
0
Na godz. 17:00 zaplanowano rozpoczęcie czwartkowego finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na starcie turnieju rozgrywanego w Bydgoszczy staną najlepsi młodzieżowcy z:(...)
0
Żużlowcy Cembritu Startu Gniezno zostali zwycięzcami czwartej rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która odbyła się w Pile. Czerwono-czarni tym samym przypięczętowali(...)
0
Młodzi żużlowcy LOTOS Wybrzeża okazali się najlepsi w rozegranej wczoraj w Pile III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Z powodu opadów deszczu zawody przerwano po(...)
0
Na torze w Lublinie rozegrano dziś III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli juniorzy RKM ROW Rybnik, przed drużyną z Lublina oraz Łodzi.(...)
0
Wygraną młodych zawodników Falubazu Zielona Góra zakończyła się dzisiejsza trzecia runda MDMP rozegrana na torze w Opolu. Podium uzupełniły zespoły z Gorzowa oraz Gniezna.(...)
0
Dwie ostatnie imprezy żużlowe rozegrano dziś na toruńskiej Motoarenie. W Młodzieżowych Mistrzostwach Pomorza Par Klubowych zwyciężyli młodzi zawodnicy z Gdańska, przed gospodarzami(...)
0
Zwycięstwem Cembritu Startu Gniezno zakończył się półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegrany dzisiaj na torze w pierwszej stolicy. Awans do finału uzyskały tak(...)
0
Jutro 18.08 na torze w Lublinie rozegrany zostanie półfinal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzost Ploski. (...)
0
W czwartkowe popołudnie na stadionie żużlowym przy ulicy Hallera w Grudziądzu odbędzie się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
0
Dziś odbyła się druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Grupa B rywalizowała na torze im. Alfreda Smoczyka. Najlepsi okazali się juniorzy z Bydgoszczy, za nimi upl(...)
0
Wygraną ex equo Unii Leszno oraz Lotosu Wybrzeże Gdańsk zakończyła się I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, rozegrana w środę na torze w Gdańsku. Zawody przerwano z(...)