MDMP - Wiadomości
15
Wczoraj na torze przy ul. Gliwickiej odbyła się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody wygrali gospodarze, których do zwycięstwa poprowadził Kacper Woryna. Li(...)
1
Zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrali drugą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze, a trójka zawodników wywalczyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęli m(...)
2
Wygraną juniorów Stali BETAD Leasing Rzeszów zakończyła się II runda grupy II Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która w środę odbyła się na torze przy ulicy Hetmańskiej (...)
2
Juniorzy Eko-Dir Włókniarza Częstochowa z 55 punktami na koncie (maksymalnie można zdobyć 60) wygrali II rundą MDMP na własnym torze. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Grudziądza, (...)
1
Wychowanek Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, Bartosz Świącik został wypożyczony do zespołu KSM Krosno.Osiemnastolatek wspomoże "Wilki" w rozgrywkach o Młodzieżowe Drużynowe Mistrzost(...)
1
W najbliższy wtorek (tj. 19 lipca) na torze w Rzeszowie odbędzie się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torze przy ul. Hetmańskiej 69 zmierzą się juniorzy ek(...)
0
We wtorek o godz. 17 w Rybniku zostaną zaingurowane rozgrywki MDMP grupy 3. W II rundzie na torze przy ul. Gliwickiej zmierzą się reprezentanci gospodarzy, juniorzy Stali Gorzów, (...)
208
Fatalny występ zaliczyli juniorzy toruńskiego Get Well podczas 1 rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Gdańsku. Cała drużyna w dwudziestu biegach zdobyła zal(...)
0
Wczoraj na torze w Pile została rozegrana jedna z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy z Zielonej Góry, drugie miejsce zajęli leszczyni(...)
4
Wygraną Grupy Azoty START Unii Tarnów zakończyła się I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegrana na torze w Tarnowie. Drugie miejsce rzeszowianie, a trzecie miejs(...)
0
W I rundzie grupy 1-szej MDMP na torze w Gdańsku najlepsi okazali się zawodnicy Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, którzy wzmocnili swój skład seniorem Arturem Czają. Podopieczni Robe(...)
3
8 lat temu
We wtorek o godzinie 17:00 rozpocznie się w Gdańsku I runda I grupy eliminacyjna Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. (...)
1
We wtorek o godzinie 17:00 w Pile rozegrana zostanie I runda MDMP grupy 4. Na torze zmierzą się ze sobą juniorzy drużyn z Zielonej Góry, Leszna i Opola.(...)
0
We wtorek w Łodzi miała zostać zaingurowana 1. runda grupy 3 Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Ze względu na niekorzystne prognozy pogody zawody te decyzją GKSŻ nie doją(...)
5
Jutro na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się pierwsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Trenerzy drużyn podali awizowane składy. Zawody rozpoczną się o godz(...)
14
W piątek w Opolu odbył się finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Tytuł wywalczyła drużyna Betard Sparty Wrocław, zaś pozostałe stopnie podium zajęły ekipy ŻKS ROW Rybn(...)
0
9 lat temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała dzisiaj, że finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegrany zostanie w Opolu na stadionie im. Mariana Spychały. W finale w(...)
0
Na torze krakowskiej Wandy we wtorkowe popołudnie odbyła się V eliminacja Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. W zawodach udział wzięły cztery drużyny, w tym gospo(...)
0
Młoda drużyna Wybrzeża Gdańsk wygrywając dzisiaj na własnym torze V rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski przypieczętowała awans do finału tych rozgrywek. Drugie miejsc(...)
0
We wtorek, 11 sierpnia, w Częstochowie rozegrano jedną z V rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław, którzy... byli g(...)