Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MDMP - Wiadomości
0
Juniorzy z Tarnowa okazali się być najlepsi w rozgrywanym dzisiaj finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Gdańsku. Młode Jaskółki wyprzedziły drugich w końcowym rozrac(...)
0
13 lat temu
W środę o godzinie 18-tej w Gdańsku odbędzie się finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. To już druga w krótkim czasie impreza w tym mieście, która wyłoni medalistów zma(...)
0
Juniorzy Tauronu Azotów Tarnów wygrali dzisiaj w Częstochowie półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski i wraz z ekipami WTS Nice Warszawa oraz Unii Leszno awansowali do(...)
0
W rozegranym dzisiaj w Gdańsku półfinale MDMP najlepszy okazał się zespół z Bydgoszczy, gromadząc na swoim koncie 22 punkty. Tuż za ekipą Polonii uplasowali się zielonogórzanie. Do(...)
0
Dzisiejszego dnia na torze w Parku Miejskim przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu odbędzie się IV Runda MDMP. Do Grudziądza zawitają ekipy z Gdańska, Torunia, Piły, Łodzi i Gorzowa.(...)
0
13 lat temu
Wczoraj rozegrana została III runda MDMP na torze w Opolu. Zawody wygrała młoda ekipa WTS Warszawa. Chcielismy państwu przedstawić fotorelacje z tych zawodów.(...)
0
Zwycięstwem gospodarzy Tauronu Azotów Tarnów zakończyły się zmagania w III rundzie MDMP. Młodzi Tarnowianie pokonali drugich juniorów z Dospel CKM Włokniarz Częstochowa oraz trzeci(...)
0
Młodzieżowcy Polonii Bydgoszcz okazali się niezbyt gościnni i wygrali na własnym torze III rundę MDMP. Drugie miejsce w zawodach zajęli juniorzy Unii Leszno a trzecie Cembrit Start(...)
0
Młodzieżowcy Unibaxu Toruń zwyciężyli w II rundzie MDMP rozegranej na stadionie im.Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Drugie miejsce zajęły ex aequo drużyny Stali Gorzów Wlkp. oraz (...)
0
W rozegranej dzisiaj w Opolu III rundzie MDMP zwyciężyła ekipa WTS Warszawa. W pokonanym polu zostawili ex aequo drużyny z Wrocławia i Zielonej Góry. W zawodach bezbłędny był Piotr(...)
0
Stadion im. Edwarda Jancarz będzie dzisiaj gościł młodzieżowców, którzy rozegrają III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się o godzinie 17:00.(...)
0
Dzisiaj na torze w Opolu rozegrana zostanie III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczynają się o godzinie 17:00, a wstęp na nie kosztować będzie 5 złoty(...)
0
We wtorek (24 lipca) o godzinie 17:00 na stadionie Polonii Bydgoszcz rozegrana zostanie III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Poniżej prezentujemy awizowane składy(...)
0
W II rundzie MDMP rozgrywanej we Wrocławiu zwyciężyła młoda ekipa z WTS Warszawa. Pokonali oni młodzieżowców z WTS Wrocław oraz Stelmetu Falubaz Zielona Góra.(...)
0
Juniorzy Lotos Wybrzeża Gdańsk zwyciężyli II rundę MDMP rozgrywaną w Łodzi. Druga uplasowała się ekipa Unibax Toruń, a trzecie przypadło dla gospodarzy, Orła Łódź.(...)
0
Młodzieżowcy Tauronu Azotów Tarnów zwyciężyli w Częstochowie II rundę MDMP. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy, a na trzecim juniorzy Lubelskiego Węgla KMŻ.(...)
0
13 lat temu
We wtorek na torach w Lesznie, Toruniu, Krakowie oraz Zielonej Górze rozegrano pierwszą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Aż w trzech miastach najlepsi okazali się(...)
0
We wtorek 19 czerwca 2012r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrana I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się o godz. 16.00, a wezmą w nich udzi(...)
0
Jutro w centrum handlowym Auchan w Komornikach odbędzie sie oficjalna prezentacja PSŻ Poznań, który w tym sezonie zgłosił drużynę do rozgrywek o Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo P(...)
0
Wczoraj na torze Victorii Piła odbyła się druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zwycięzca po 15 biegach okazała się drużyna Stelmetu Falubaz Zielona Góra.(...)