Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR FAJFER - Wiadomości
0
19 czerwca Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w spotkaniu u siebie, wygrało z Polonią Bydgoszcz 59:31. Zespół z północy okazał się zgrany, pomimo wypadku Oskara Fajfera. Najlepszym zaw(...)
71
W hicie Nice PLŻ pomiędzy Polonią Piła a Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie brakowało dzisiaj emocji. W biegu nr. 11 na pierwszym łuku Norbert Kościuch ostro zaatakował Oskara Fajf(...)
7
Oskar Fajfer wzmocni w przyszłym sezonie skład gdańskiego Renault Zdunek Wybrzeża. Wychowanek gnieźnieńskiego Startu w ubiegłym sezonie startował jako junior w ekstraligowym KS Tor(...)
9
Oskar Fajfer w tym roku ukończył starty w gronie juniorów. Przyszły sezon będzie jego pierwszym w roli seniora. Zapraszamy do lektury wywiadu z zawodnikiem toruńskiego zespołu. (...)
0
Mecz w Rzeszowie z pewnością przejdzie do historii, ale niestety nie koniecznie ze względu na emocje! Po czerwonej kartce Mirosław Jabłońskiego, tym razem do końca zawodów wykluczo(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław, Maksym Drabik zwyciężył w turnieju zaplecza kadry juniorów na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie z dorobkiem 13 punktów. Na drugiej pozycji upla(...)
0
Adrian Miedziński wystartuje z dziką kartą w ostatnim tegorocznym Grand Prix, które rozegrane zostanie 11 października na MotoArenie w Toruniu.(...)
0
Już w najbliższą środę, 13.08.2014 r. na torze w Lublinie odbędzie się III memoriał Władysława Pietrzaka ? wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej(...)
0
Na torze w Gnieźnie odbył się jeden z półfinałów Srebrnego Kasku. Rywalizację wygrał Oskar Fajfer, młodzieżowiec Unibaxu Toruń. Do finału awansowała czołowa ósemka zawodów. Drugi p(...)
0
Triumfem Pawła Przedpełskiego zakończyła się wtorkowa runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej. Podium uzupełnili dwaj inni zawodnicy Unibaxu Oskar Fajfer i Oskar Ajtner-Gollob.(...)
0
Transfer Oskara Fajfera do Unibaxu to według menadżera toruńskiego klubu, Sławomira Kryjoma najtrudniejsze wyzwanie z jakim miał do czynienia odkąd pracuje przy polskim żużlu. 19-l(...)
0
Po długich perturbacjach działacze Startu Gniezno i Unibaxu Toruń doszli do porozumienia na mocy, którego Oskar Fajfer przez dwa lata reprezentować będzie barwy toruńskiego klubu. (...)
0
W ostatnich dniach głośno jest o sporze pomiędzy Oskarem Fajferem a Startem Gniezno. Zawodnik chce odejść za darmo do ekstraligowego klubu, jednak Start oczekuje zapłaty ekwiwalent(...)
2
Wielki błąd popełnił młodzieżowiec Lechmy Startu Gniezno Oskar Fajfer, któremu klub zalega około 300 tysięcy złotych.(...)
0
W niedzielnym spotkaniu na szczycie I ligi GKM Grudziądz pokonał gdańskie Wybrzeże 47:43. Co do powiedzenia po zakończeniu meczu mieli żużlowcy obydwu drużyn?(...)
0
Na godzinę 18:00 zaplanowano pierwszy wyścig dzisiejszych zawodów półfinałowych Brązowego Kasku, które odbędą się w Ostrowie. Będzie to już trzecia próba rozegrania turnieju. Poprz(...)
0
O dużym szczęściu mogą mówić Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer. Młodzi zawodnicy byli w dniu dzisiejszym uczestnikami groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w drugim wyści(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wlkp. miał odbyć się Półfinał Brązowego Kasku. Po rozegraniu dwóch biegów zawody zostały jednak przerwane.(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu rozbił beniaminka Enea Ekstraligi Lechmę Start Gniezno 62:28. Na pomeczowej konferencji przedstawiciele obydwu zespołów analizowali przebieg t(...)
0
Ekipa Startu kontynuuje przedsezonowe odwiedzanie szkół gimnazjalnych. Tym razem czerwono-czarni, a dokładniej ? Oskar Fajfer i Damazy Gandurski ? udali się do Gimazjum nr 4 w Gnie(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com