Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR FAJFER - Wiadomości
0
19 czerwca Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w spotkaniu u siebie, wygrało z Polonią Bydgoszcz 59:31. Zespół z północy okazał się zgrany, pomimo wypadku Oskara Fajfera. Najlepszym zaw(...)
71
W hicie Nice PLŻ pomiędzy Polonią Piła a Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie brakowało dzisiaj emocji. W biegu nr. 11 na pierwszym łuku Norbert Kościuch ostro zaatakował Oskara Fajf(...)
7
Oskar Fajfer wzmocni w przyszłym sezonie skład gdańskiego Renault Zdunek Wybrzeża. Wychowanek gnieźnieńskiego Startu w ubiegłym sezonie startował jako junior w ekstraligowym KS Tor(...)
9
Oskar Fajfer w tym roku ukończył starty w gronie juniorów. Przyszły sezon będzie jego pierwszym w roli seniora. Zapraszamy do lektury wywiadu z zawodnikiem toruńskiego zespołu. (...)
0
Mecz w Rzeszowie z pewnością przejdzie do historii, ale niestety nie koniecznie ze względu na emocje! Po czerwonej kartce Mirosław Jabłońskiego, tym razem do końca zawodów wykluczo(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław, Maksym Drabik zwyciężył w turnieju zaplecza kadry juniorów na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie z dorobkiem 13 punktów. Na drugiej pozycji upla(...)
0
Adrian Miedziński wystartuje z dziką kartą w ostatnim tegorocznym Grand Prix, które rozegrane zostanie 11 października na MotoArenie w Toruniu.(...)
0
Już w najbliższą środę, 13.08.2014 r. na torze w Lublinie odbędzie się III memoriał Władysława Pietrzaka ? wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej(...)
0
Na torze w Gnieźnie odbył się jeden z półfinałów Srebrnego Kasku. Rywalizację wygrał Oskar Fajfer, młodzieżowiec Unibaxu Toruń. Do finału awansowała czołowa ósemka zawodów. Drugi p(...)
0
Triumfem Pawła Przedpełskiego zakończyła się wtorkowa runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej. Podium uzupełnili dwaj inni zawodnicy Unibaxu Oskar Fajfer i Oskar Ajtner-Gollob.(...)
0
Transfer Oskara Fajfera do Unibaxu to według menadżera toruńskiego klubu, Sławomira Kryjoma najtrudniejsze wyzwanie z jakim miał do czynienia odkąd pracuje przy polskim żużlu. 19-l(...)
0
Po długich perturbacjach działacze Startu Gniezno i Unibaxu Toruń doszli do porozumienia na mocy, którego Oskar Fajfer przez dwa lata reprezentować będzie barwy toruńskiego klubu. (...)
0
W ostatnich dniach głośno jest o sporze pomiędzy Oskarem Fajferem a Startem Gniezno. Zawodnik chce odejść za darmo do ekstraligowego klubu, jednak Start oczekuje zapłaty ekwiwalent(...)
2
Wielki błąd popełnił młodzieżowiec Lechmy Startu Gniezno Oskar Fajfer, któremu klub zalega około 300 tysięcy złotych.(...)
0
W niedzielnym spotkaniu na szczycie I ligi GKM Grudziądz pokonał gdańskie Wybrzeże 47:43. Co do powiedzenia po zakończeniu meczu mieli żużlowcy obydwu drużyn?(...)
0
Na godzinę 18:00 zaplanowano pierwszy wyścig dzisiejszych zawodów półfinałowych Brązowego Kasku, które odbędą się w Ostrowie. Będzie to już trzecia próba rozegrania turnieju. Poprz(...)
0
O dużym szczęściu mogą mówić Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer. Młodzi zawodnicy byli w dniu dzisiejszym uczestnikami groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w drugim wyści(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wlkp. miał odbyć się Półfinał Brązowego Kasku. Po rozegraniu dwóch biegów zawody zostały jednak przerwane.(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu rozbił beniaminka Enea Ekstraligi Lechmę Start Gniezno 62:28. Na pomeczowej konferencji przedstawiciele obydwu zespołów analizowali przebieg t(...)
0
Ekipa Startu kontynuuje przedsezonowe odwiedzanie szkół gimnazjalnych. Tym razem czerwono-czarni, a dokładniej ? Oskar Fajfer i Damazy Gandurski ? udali się do Gimazjum nr 4 w Gnie(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com