Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR FAJFER - Wiadomości
101
W 2017 roku odbędzie się druga edycja turnieju ?Back In Town?. Działacze GTM Startu ustalili już wstępną datę tych zawodów. Najprawdopodobniej dojdzie ona do skutku jeszcze przed r(...)
111
Zespół Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk był bardzo aktywny na zakończonym niedawno rynku transferowym. Do drużyny znad morza dołączyli Kacper Gomólski, Troy Batchelor i Hubert Łęgowi(...)
87
Klub znad Bałtyku jako pierwszy przedstawił swój kompletny skład na rok 2017. Uczynił to za pośrednictwem transmisji na żywo w portalu Facebook, dzięki której fani z całej Polski m(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
102
Oskar Fajfer drugi sezon będzie reprezentował zespół Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wychowanek Startu Gniezno nie sondował rynku tylko postanowił nie zmieniać klubowych barw w ty(...)
10
Oskar Fajfer jest pierwszym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z drużyną z Gdańska. Dla wychowanka drużyny z Gniezna sezon 2017 będzie drugim w drużynie Renault Zdunek Wybrzeża(...)
2
Renault Zdunek Wybrzeże zbuduje skład bez udziału szkoleniowca. Lista potencjalnych wzmocnień gdańskiego zespołu jest długa. Do Wybrzeża może trafić ktoś z grona: Dawid Lampart, T(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
102
Oskar Fajfer był obok Magnusa Zetterstroema liderem Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk w sezonie 2016. Były reprezentant toruńskiego klubu pierwszy rok startów w gronie seniorskim moż(...)
108
W niedzielę na torze w Eskilstunie odbył się czwórmecz "Zorro's Final Show". W zawodach triumfował zespół "ETAB", którego liderem był Antonio Lindbaeck - zdobywca 12 punktów. W t(...)
103
W sobotę w Gnieźnie odbył się towarzyski turniej indywidualny pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". do Gniezna". Zwycięstwo w zawodach odniósł Oskar Fajfer. (...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
151
W przedostatniej kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej Stal BETAD Leasing Rzeszów przegrała u siebie z Wybrzeżem Gdańsk aż 30:59! Była to pierwsza porażka rzeszowian na własnym torze(...)
107
17 września w Gnieźnie odbędzie się turniej towarzyski pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Działacze klubu GTM Start czynią wiele starań, by odbudować zaufani(...)
5
Tak, chłopcy wracają do miasta. Do Gniezna znów zawita ryk żużlowych motocykli. Dziś podczas specjalnej konferencji prasowej dla przedstawicieli lokalnych mediów poznaliśmy nieco s(...)
0
Coraz więcej wiadomo na temat zapowiadanych od dawna zawodów żużlowych w Gnieźnie. Odbędą się one już za niecały miesiąc, a jego listę startową otworzy najlepszy obecnie żużlowiec (...)
46
Renault Zdunek Wybrzeże przegrało na swoim torze z Orłem Łódź 40:50. Oskar Fajfer wziął porażkę na siebie i wyjaśnił co było powodem jego dorobku punktowego. (...)
0
Motocykle powróciły na tor przy ulicy Wrzesińskiej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowo powstały klub we wtorek przeprowadził pierwszy pod swoim szyldem trening. Z szansy d(...)
0
Pechowo dla Oskara Fajfera zakończył się wczorajszy mecz pomiędzy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk i Polonią Bydgoszcz. Zawodnik upadł na tor już w swoim pierwszym biegu i w kolejnyc(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com