Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR FAJFER - Wiadomości
0
Ekipa Startu kontynuuje przedsezonowe odwiedzanie szkół gimnazjalnych. Tym razem czerwono-czarni, a dokładniej ? Oskar Fajfer i Damazy Gandurski ? udali się do Gimazjum nr 4 w Gnie(...)
0
Oskar Fajfer w nadchodzącym sezonie będzie nadal reprezentantem Startu Gniezno, jednak już na ekstraligowych torach. Jakie ma plany na Nowy Rok i zbliżającego się Sylwestra?(...)
0
Start Gniezno rozpoczął budowę składu na sezon 2013 w Enea Ekstralidze. Jako pierwszy umowę podpisał Duńczyk Bjarne Pedersen, który ma za sobą nie najlepszy sezon. Duńczyk nie będz(...)
0
Niestety przykro dla Oskara Fajfera zakończył się jego drugi bieg w meczu na wyjeździe GTŻ Grudziądz z Lechma Start Gniezno. (...)
0
Niespełna 18-letni Oskar Fajfer od przyszłego sezonu będzie numerem jeden wśród juniorów Startu Gniezno. Wszystko to za sprawa przenosin innego gnieźnieńskiego młodzieżowca do ekst(...)
0
W niedzielę na torze w brytyjskim Poole odbędzie się pierwszy z czterech finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej prezentujemy listę startową zawodów. Kolejne tur(...)
0
Mariusz Fierlej zawodnik Speedway Wandy Kraków okazał się najlepszy w turnieju pożegnalnym Adama Pawliczka. Drugie miejsce mimo zdobyciu tylu samo punktów co zwycięzca przypadło Os(...)
0
Już jutro o godzinie 15 na torze żużlowym w Gnieźnie rozpocznie się przedostatnia rudna Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Faworytami zawodów są niewątpli(...)
0
Aż sześciu reprezentantów naszego kraju powalczy w tegorocznych zmaganiach o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednymi z najmłodszych w całej stawce będą Piotr Pawli(...)
0
Zdecydowane, 30 punktowe zwycięstwo odniosła dzisiaj ekipa Startu Gniezno pokonując zespół Lechmy Poznań 60:30. Poznaniacy od trzech lat nie potrafią nawiązać walki z gnieźnianami (...)
0
Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończył się trening punktowany, który został rozegrany dzisiaj w Gnieźnie. Zespół Orła Łódź na nieco zmienionej gnieźnieńskiej nawierzchni zap(...)
0
Dwa zwycięstwa odniesione na początku sezonu potwierdzają, że przedsezonowe zapowiedzi działaczy Startu Gniezno o włączeniu się do walki o awans nie są bezpodstawne. Kolejnym ligow(...)
0
Dziesięciopunktowym zwycięstwem Falubazu Zielona Góra zakończył się pierwszy sparing, który odbył się dzisiaj w Gnieźnie. Wsparty Piotrem Świderskim oraz braćmi Pawlickimi zespół S(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się przedostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski, która odbyła się dzisiaj w Gnieźn(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com