OSKAR FAJFER - Wiadomości
513
W poniedziałek o 19:00 zapraszamy na kolejny odcinek Best Speedway Magazyn. (...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
196
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Car Gwarantem Start Gniezno a Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski padł remis. Po meczu trójka miejscowych przedstawiciel(...)
63
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Oskar Fajfer, a podium uzupełn(...)
20
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika VII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej zdecydowanie wygrał reprezentant Car Gwarant Startu Gniezno - Oskar Fajfer.(...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
232
W piątek odbędzie się jubileuszowa odsłona Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. (...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40. Spotkanie było bardzo atrakcyjne dla kibiców z powodu wielu mijanek(...)
110
W sobotę w Gnieźnie odbył się towarzyski turniej indywidualny pod nazwą "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Zwycięstwo w zawo(...)
311
Oskar Fajfer wygrał w Gnieźnie "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Wychowanek klubu z Pierwszej Stolicy Polski obronił w ten (...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
209
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
167
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W środę pozn(...)
116
1
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W niedzielę (...)
1
Gnieźnieński klub w sobotę przedstawił ósmego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". (...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". We wtorek po(...)
314
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W ostatnich (...)