OSKAR PALUCH - Wiadomości
0
Zwycięzcą rozgrywanych dzisiaj na torze w Zielonej Górze eliminacji do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski został Oskar Paluch. Młody Gorzowianin wyprzedził drugiego, Mi(...)
0
Szymon Woźniak po raz kolejny wystartuje w rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów, po raz trzecie dostał bowiem dziką kartę. Rezerwowymi będą Oskar Fajfer(...)
0
12 miesięcy temu
We wczorajszym spotkaniu pomiędzy Fogo Unia Leszno i ebut.pl Stalą Gorzów groźnie wyglądający upadek zanotował Janusz Kołodziej.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
125
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Eliminacje IMEJ w czeskim Plznie. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasował się, po wygranej w biegu dodatkowym o 2(...)
0
Stal Gorzów, przegrała na własnym torze z WTS Spartą Wrocław w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stal Gorzów pokonał(a) na torze w Ostrowie, Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
10 czerwca Oskar Paluch zaliczył swój bardzo udany debiut w PGE Ekstralidze na ostrowskim torze. (...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
464
W obozie gorzowskiej Stali uznano, że nadszedł czas aby odkryć karty i przedstawić zawodników, którzy będą w przyszłym sezonie walczyć będą o ligowe punkty.(...)