Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Piotr Baron: Z pozoru takie mecze jak ten w Ostrowie wydają się łatwe
 04.07.2022 14:40
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.

Fogo Unia Leszno pewnie zwyciężyła w wyjazdowym spotkaniu w Ostrowie. Piotr Baron ocenił Derby Wielkopolski -  Z pozoru takie mecze jak ten w Ostrowie wydają się łatwe, ale w PGE Ekstralidze nie ma łatwych spotkań. Jadąc tutaj wiedzieliśmy, że musimy być skupieni na 100%, wszyscy wiedzą, że Ostrów przegrał wszystkie dotychczasowe mecze. Gospodarze na pewno chcieli dzisiaj chcieli wywalczyć jak najwięcej punktów i zrobić przede wszystkim niespodziankę. Wcale się nie dziwie takiemu podejściu, bo na pewno takie aspiracje były. Dlatego ten mecz był dla nas bardzo ważny.

 

No ścigania po kontuzji wrócił Janusz Kołodziej i Piotr Pawlicki. Piotr Baron mógł skorzystać z optymalnego składu -  W drużynie na pewno brakowało zarówno Piotra Pawlickiego i Janusza Kołodzieja. Dzisiaj jechaliśmy pełnym składem. Ta drużyna była tak ułożona, że musieli jechać wszyscy, żeby była efektywna i dzisiaj to pokazaliśmy. Ostrów w nie jednym meczu pokazał, że umieją jeździć.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com