Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
46
Już w niedzielę 30 kwietnia Polonia Bydgoszcz zainauguruje sezon 2017 na własnym torze. Pierwszym przeciwnikiem Polonistów będzie Stal Rzeszów. (...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 31:17. Prezentujemy Państ(...)
1
Pojedynek imienniczek na szczeblu Nice Polskiej Ligi Żużlowej.(...)
65
Już w niedzielę w Pile odbędzie się mecz 3. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej, znane są już składy awizowane obu zespołów na to spotkanie (...)
0
Zaplanowany na poniedziałek mecz Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk został odwołany. Wszystko przez niekorzystne prognozy pogody. (...)
0
W lany poniedziałek Polonia Bydgoszcz zmierzy się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Wiemy już kogo zobaczymy tego dnia na torze.(...)
217
Już w środowe popołudnie na torze bydgoskiej Polonii rozegrany zostanie jeden z turniejów eliminacyjnych Srebrnego Kasku. Stawką zawodów jest 5 miejsc i pozycja rezerwowego w finał(...)
104
Polonia Bydgoszcz ma nowego partnera(...)
0
Grupa Azoty Unia Tarnów zdecydowanie wygrała swój inauguracyjny mecz. Jaskółki przy Z3 podejmowały Gryfy z Bydgoszczy.(...)
4
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu (...)
0
Juz jutro rusza inauguracja Nice 1. Ligii Żużlowej na torze w Tarnowie. Miejscowe Jaskółki podejmą Gryfy z Bydgoszczy.(...)
86
W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu sparingowym miejscowa Polonia Bydgoszcz pokonała nieznacznie drugoligowy Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 40:38. (...)
100
Już w najbliższą niedzielę rusza pierwsza kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej. Swój inauguracyjny mecz rozegra Grupa Azoty Unia Tarnów z Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania przewidzi(...)
145
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań przyjedzie do Bydgoszczy aby rozegrać sparing - test z miejscową Polonią.(...)
102
We wtorkowe popołudnie żużlowe emocje powróciły na golęciński stadion, a ekipa PSŻ Naturalnej Medycyny Poznań pokonała pierwszoligową Polonię Bydgoszcz w stosunku 51:27.(...)
152
Sezon 2017 za pasem, żużlowcy bydgoskiej Polonii również nie mogą doczekać się rozpoczęcia ligowych zmagań. Już w najbliższy piątek (31 marca) o godzinie 17:00 Poloniści zaprezentu(...)
67
Jazdy pokazowe spod taśmy, konkursy, grill i okolicznościowa oprawa ze wspólnym zdjęciem - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają podczas prezentacji drużyny Polonii Bydgoszcz.(...)
85
Młody zawodnik bydgoskiej "Polonii" w słowach, jakie skierował do swoich fanów na portalu społecznościowym, podziękował Władysławowi Gollobowi za okazane wsparcie, zapewniając, że (...)
105
Młody zawodnik z Bydgoszczy, którego ostatnio mogliśmy obserwować m.in. w bokserskim treningu MMA przed nadchodzącym sezonem, zwrócił się w kilku słowach do swoich fanów na portalu(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com