Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
104
W najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnie spotkanie Nice PLŻ na torze w Bydgoszczy, gdzie gospodarze podejmą Lokomotiv Daugavpils.(...)
103
Zespół ROW Rybnik pewnie tryumfował w rundzie MDMP rozegranej w Bydgoszczy.(...)
110
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 15 kolejki Stal Betad Leasing Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wyn(...)
110
Już jutro rzeszowska Stal podejmie bydgoską Polonię w ramach Nice PLŻ.(...)
2
Zawody w Bydgoszczy zostały przerwane po sześciu wyścigach z uwagi na zły stan toru(...)
0
Polonia Bydgoszcz minimalnie pokonała na własnym torze Polonię Piła 46:44. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Andrey Kudriashov (12) oraz Marcin Jędrzejewski (10+1). W ekipie goś(...)
4
Polonia Bydgoszcz na własnym torze pokonała swoją imienniczkę z Piły 46:44. Punkt bonusowy pojechał do Piły.(...)
3
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 14 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Polonia Piła w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
117
W najbliższy piątek 5 sierpnia przy ulicy Sportowej 2 rozegrany zostanie pojedynek w ramach XIV rundy NICE PLŻ w którym Polonia Bydgoszcz podejmować będzie swoją imienniczkę w Piły(...)
108
Letnia przerwa w rozgrywkach NICE PLŻ dobiegła końca! XIV runda już w najbliższy piątek (05.08.2016) na S2! Nasz zespół o ligowe punkty walczyć będzie z imienniczką z Piły. Przedst(...)
107
Już w najbliższy piątek w ramach XIV kolejki Nice PLŻ odbędzie się spotkanie między Polonią Bydgoszcz a Polonią Piła. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 17:30. Trenerzy obu (...)
0
Wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy chcemy zachęcić naszych kibiców do szlachetnego gestu, jakim jest oddawanie krwi.(...)
102
Polonia Bydgoszcz pozyskała nowego zawodnika.(...)
7
Stal Gorzów okazała się najlepsza na własnym torze w III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. (...)
242
W kręgu zainteresowań bydgoskiej Polonii pojawił się Kai Huckenbeck. Niemiecki zawodnik notuje ostatnio dobre występy na europejskich torach.(...)
4
We wtorek o godzinie 16.00 na stadionie im. Edwarda Jancarza zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Łodzi, By(...)
6
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie informuje, iż dwaj Rosyjscy zawodnicy bydgoskiej Polonii : Andriej Kudriaszow oraz Viktor Kulakov od czwarku tj. dnia (...)
15
Wczoraj na torze przy ul. Gliwickiej odbyła się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody wygrali gospodarze, których do zwycięstwa poprowadził Kacper Woryna. Li(...)
0
We wtorek o godz. 17 w Rybniku zostaną zaingurowane rozgrywki MDMP grupy 3. W II rundzie na torze przy ul. Gliwickiej zmierzą się reprezentanci gospodarzy, juniorzy Stali Gorzów, (...)
1
Władysław Gollob zdecydował się nie wyrzucać zawodników z zespołu, tylko ukarać ich w inny sposób.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com